„Tímto tě, otroku Alaine, přebírám do svého majetku a od této chvíle mi budeš sloužit jako můj majetek a budeš mi plně k dispozici.“ Doslova stojí ve smlouvě podepsané ženou s pseudonymem Madam Martina, současnou kandidátku ANO v Doksech na Českolipsku.

Podle informací MF DNES sexuální otrok kandidátce za služby platil bankovním převodem. Na výpisu z účtů lze vyčíst, že částka byla až 950 Kč za dvě hodiny. Dvaačtyřicetiletá žena se se svými otroky seznamovala přes inzeráty, ve kterých mimo jiné stálo: „Svlékneš se přede mnou do naha, poklekneš a budeš mi čistit střevíčky.“

Dnes kandidátka žije s jedním ze svých tehdejších klientů. Ten uhradil rodinné dluhy, kvůli kterým si žena údajně začala přivydělávat sexuálním mučením cizích mužů.

Kandidátka se podle informací MF DNES obhajuje tím, že byla v tíživé finanční situaci a dost kontroverzní způsob přivýdělku vymyslel její manžel. Podle ní ji měl do poskytování sexuálních služeb dokonce nutit! Manžel ženy, která kandiduje na desátém místě kandidátky Hnutí ANO, ale její tvrzení razantně odmítá. A tvrdí, že ženu několikrát žádal, aby svá sexuální dobrodružství ukončila a věnovala se rodině, především společným dětem páru. Touha po naplnění ženiných sexuálních představ byla ale silnější.

Masochismus se sice řadí mezi neškodné sexuální záliby, je ale otázkou, jak moc budou takovouto „úchylku“ tolerovat voliči.