Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kandát je už pasé! Andrea se teď ztrapnila jako nikdy v životě! Jardo, ještě že sis tohle nevzal…

Andrea Verešová je podle sebe sama nejchytřejší ženou Planety opic.
Zdroj: extra
+ Dalších 25 fotografií
Je krásná, pružná, porodila dvě zdravé děti, ale do krve se zhádala, že v životě neměla v puse KANDÁTA! Jasně, bavíme se tu o modelce Andree Verešové. Kauza "kandát" je už pasé, máme tu novou. A ještě trapnější!

Andrea Verešová (36) při posledních dnech roku 2016 společně s Agátou Prachařovou (31) docela solidně rozčeřily ustálenou vodní hladinu v tom našem malém českém showbyznysovém rybníčku. Jistě, kauzu “KANDÁT” všichni už známe nazpaměť. A podle Bořka Slezáčka už zřejmě tušíme, že šlo o základně vzdělanou Simonu Krainovou (43), ale to teď už vem čert.

Máme tu rok nový, rok ohnivého Kohouta se nám také kvapem blíží, a tak tu musí být prostor pro novou “kauzičku” dne. Tou se stává falešné obžerství nekorunované vychrtliny Česko-Slovenska Andrey Verešové. Jasně, viděli jsme její poslední snímky, které jí zaplatil její manžel Daniel Volopich. Na kterých jsou vyretušované i vizážistky při “přípravách”, jinak by Andrea byla jedinou zcela vyžehlenou tváří fotek, ale to teď taky neřešme… A ano, sluší jí to tam, o tom žádná!

Tady jde teď o to, že jako správní skautíci nesnášíme pokrytce! A tou je dnes tak trošku Andrea. Ano, je pěkná, ano, hodně cvičí, ale neeee, nevěříme tomu, že krom horského vzduchu ještě něco jí.

Na Silvestra se tato kráska vyfotila s kupou tučných hamburgerů a barvitě popsala to, jak si ten večer dá pěkně do těla.

“Aj keď preferujem zdravú stravu a čerstvú zeleninu a bežne sa snažím jesť racionálne, občas ‚hreším‘. Občas je fajn dáť si to, na čo máme chuť. Dokonca aj keď držíte diétu (ja ich zo srdca neznášam a žiadnu držať nevydržím, tak radšej cvičím…) Vidíte, ja si to beriem vzorne k srdcu a hneď na Nový rok začínam s takouto ‚prasačinkou‘, aby som sa uistila, že zvyšok roka určite nebudem hladovať ani priberať… ( Dúfam len, že nebude skutočne platiť ‚ako na Nový rok, tak po celý rok‘, to by zo mňa bola pekná guľa…),” popsala svou fotografii Andrea, jež sama o sobě tvrdí, že hovoří PLYNNĚ čtyřmi světovými jazyky, ale svůj popis dala raději jen ve slovenštině. Slovenský jazyk je především známý tím, že je jako jeden z mála jazyků vedle angličtiny a francouzštiny opravdu světový!

Myslíme si, že nejvíc sexy ženy jsou ty, co mají postavu tak akorát a pořád se ještě umí pořádně najíst. Chcete sbalit chlapa? Opravdu před ním nehrajte dietářku. Andrea je vdaná, a tak už nic hrát nemusí… Jenomže za své fanoušky vdaná není, a tak si jednou za rok musí kousnout do něčeho tučného.

Andreo, všechno nejlepší do nového roku 2017 a hlavně hojnost jídla po celý rok! Kostičky už od roku 1998 nejsou trendy.

Související články

Další články