Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

„Kanadská zpěvačka“ Justin Bieber opět k smíchu: Hodinky na každé ruce!

Justin Bieber nosí dvoje hodinky.

Tenhle kanadský nagelovaný pseudoumělec, kterého zbožňují děvčátka do třinácti let a zbytek planety ho vášnivě nenávidí, opět zadal veřejnosti důvody k tomu, aby se smála na jeho účet.

Vyrazil do Londýna na večírek pro velké kluky, ač je mu teprve devatenáct let, a spíše než svým bujarým nočním životem, který trval až do čtyř do rána, zaujal fotografy tím, že nosí úplně stejné hodinky na každé ruce.

Nosit jedny jako každý normální člověk je podle Justina asi moc nuda pro chudé a potřebuje všem dokázat, že má víc peněz než Rytmus s Darou dohromady. Cena zlatých hodinek se samozřejmě šplhá do statisíců, tak je potřeba světu pořádně ukázat, že na to klučina má.

Na co totiž nemá určitě, je přesvědčit hudební kritiky a vůbec milovníky muziky, že by měli jeho popové umění zpívané slaďounkým hláskem brát vážně. Jeho tvorba se totiž potácí někde na hranici absolutního kýče a hudebního odpadu a zpěvák sám tomu napomáhá svou těžce metrosexuální vizáží.

A když k tomu připočítáme dvoje stejné hodinky, je zcela jisté, že se posměchu jen tak brzy nezbaví.

Mohlo by vás zajímat

Další články