Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kamu se nechala zvěčnit nahoře bez: Fanoušci vychvalují její obdařený hrudník

Kamu se nechala zvěčnit nahoře bez: Fanoušci vychvalují její obdařený hrudník
Zdroj: Oficiální zdroj
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Kamu patří mezi ty, kteří se zapojili do kampaně Naše planeta Asociace společenské odpovědnosti na podporu boje proti změně klimatu. V rámci kampaně několik celebrit nafotil světoznámý český fotograf Jan Saudek. Výsledné foto nejlepší české šéfkuchařky je dechberoucí. A co ona sama říká o projektu?

V kampani Naše planeta vystupuje celkem 13 veřejně známých českých osobností. 13 jich je z toho důvodu, že globální cíl, který nese boj za změnu klimatu, má právě číslo 13 (SDG 13 Klimatická opatření). Všechny zapojené osobnosti umělec Jan Saudek ztvárnil jako tarotové karty s poselstvím, že změna klimatu ovlivňuje lidstvo i přírodní ekosystém. Je to vůbec poprvé, kdy se veřejně zapojuje do diskuze ke změně klimatu.

Kamu

Jednou ze zapojených celebrit je i známá česká foodblogerka a milovnice jídla Kamu. Té náleží oblast Strava. Jan Saudek Kamu zvěčnil nahoře bez, což u fanoušků vyvolalo pořádný poprask. Většině se samozřejmě snímek líbil. Šéfkuchařce pochvalovali její přirozená prsa.

"Není fotka, které bych si vážila víc. Janovy ruce, spoušť jeho ženy, Janem ručně domalovaná modrá, prsa všude a je z toho krásná saudkovina," komentovala Kamu odvážný snímek. "Jako kuchařka jsem promluvila v rámci plýtvání a podpoře rostlinného vaření," doplnila Kamu.

Jak moc jí to na fotce sluší a kdo další se do projektu zapojil, se můžete podívat ve fotogalerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy