Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kamu pod palbou kritiky: Neslavnější česká kuchařka to od lidí pěkně schytává za svůj detox

+ Dalších 6 fotografií
kamu
Nejslavnější česká kuchařka Kamu, která se jmenuje celým jménem Kamila Rundusová čelí velké kritice kvůli svému sedmidennímu detoxu, během kterého nejedla. Kamu je toho názoru, že její jarní očista je skvělá. Odborníci před ní ale varují a lidé na sociálních sítích v komentářích doslova šílí. Kde je pravda?

Jedna z nejoblíbenějších kuchařek současnosti Kamila Rundusová se rozhodla, že podrobí své tělo sedmidenní očistě, během které nebude prakticky vůbec jíst a docílí tak pročištění organismu.

„Tahle kůra mi pročistí trávicí systém, odvodní a nakope metabolismus, který jsem si za život všemi těmi dietami rozkopala. Mysl je rázem čistší, měkčí, zapnou se rázem úplně nové receptory a člověk nechápe, čeho je schopný bez jídla,“ obhajovala svůj detox Kamu na sociálních sítích.

Okamžitě se na ni snesla vlna kritiky a to nejenom ze stran lidí, ale také odborníků na zdravou výživu. Kamu samozřejmě reagovala po svém. „Na negativní články o detoxu nehodlám reagovat. Většinou jsou od lidí, kteří ho nikdy nezkusili.“

Na to jí ale na sociálních sítích sarkasticky odpověděl Institut moderní výživy. „Člověk se nemusí sám bodnout nožem do nohy, aby zjistil, že bude krvácet.“ Pod snímkem na Facebooku se okamžitě rozmohla nekončící debata.

Pokud vás zajímá, co je podle odborníků na detoxu oblíbené české kuchařky špatně, můžete se podívat zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články