Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kampak jdete, dědečku? Takhle dneska vypadá vtipálek Joey ze seriálu Přátelé!

Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Představitel Joeyho ze seriálu Přátelé byl naposledy fotografy zastižen v Londýně. V plné parádě zde ukázal šedou kštici, kterou si v letech natáčení maskoval tmavou barvou.

Čas je krutý a jeho působení se nevyhýbá ani známým osobnostem. Nelze tedy jinak než pozorovat, jak nám naše oblíbené hvězdy stárnou před očima a více a více se vzdalují tvářím z obrazovek, s nimiž jsme strávili nejedno odpoledne. Jeden příklad za všechny - seriál Přátelé

Ztřeštěnou Phoebe byste dneska na ulici asi nepoznali, představitelka Moniky Courteney Cox už nedá bez plastik ani ránu a Matthew Perry alias Chandler si kvůli závislosti na lécích a alkoholu napomohl přibývajícímu věku sám.

Odlišným vzhledem od své seriálové postavy naposledy překvapil také Matt LeBlanc Skrytý v brýlích a s pořádnou zásobou šedin se jen vzdáleně podobá Joeymu.

Není ovšem žádným tajemstvím, že herec se se šedivými vlasy potýká už několik let a po většinu doby natáčení seriálu si je dokonce musel barvit natmavo.

Podobnými problémy ostatně trpěl například i Jon Cryer z Dva a půl chlapa, kterému vlasy pro změnu vypadávaly a on si je musel v maskérně nechávat domalovávat

Související články

Další články