Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Kámošku pašeračky Terezy nabízí na webu: Simona nás prosila o práci, tvrdí agentura

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
Simona mlží
Karibská agentura pro bohaté pány nabízí Simonu na svých stránkách jako luxusní společnici. Kamarádka pašeračky Terezy Hlůškové (24), která v pákistánské base doufá ve zmírnění trestu, trvala na tom, že takové služby neposkytuje. Redakci eXtra.cz se ale ozvali lidé přímo z agentury, podle nichž u nich Simona o práci vyloženě žadonila.

Když na ni prasklo, že ji agentura v Karibiku nabízí jako luxusní společnici, snažila se Simona bránit svoji čest. „Stala jsem se obětí, zneužili mé jméno i fotografie. Celé léto jsem s kamarádkou na Ibize, v Karibiku nepracuji,“ tvrdila někdejší kamarádka pašeračky Terezy Hlůškové (24), která hnije v pákistánské ba­se.

Jenomže stránky caribbeanreal­x.com, kde si bohatí pánové mohou objednat příjemný doprovod třeba až do hotelového pokoje, jsou plné Simoniných fotek. Snímky, na nichž je nahá, se pak dají odemknout za stodolarovku, v přepočtu asi za 2 300 korun. Ceník jiných služeb pak web neuvádí.

„K–va nejsem, ani se nek-rvím. Užívám si život,“ trvala si Simona na svém, redakci eXtra.cz se ale ozvali zástupci dotyčné agentry. A podle nich se o žádné zneužití jména a fotografií v žádném případě nejedná.

„Můžeme potvrdit, že slečna Simona nás kontaktovala za účelem práce pro naši agenturu. Veškerá komunikace se odehrávala přes aplikaci WhatsApp a proběhlo i přímé jednání s naším manažerem,“ řekl eXtra.cz člověk přímo z eskortní agentury.

A řekl to dost jasně. Když jsme po Simoně chtěli další vyjádření, o působení v Karibiku se už bavit nechtěla. Tak jak to tedy je, Simono?

Související články

Další články