Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kámoška pašeračky Terezy: Simona po sobě zametá stopy a ze strachu o život mění identitu!

Kámoška pašeračky Terezy: Simona po sobě zametá stopy a ze strachu o život mění identitu!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 74 fotografií
Byly kámošky na život a na smrt, po zatčení jedné z nich ale ta druhá dostala velký strach. Zatímco Tereza H- (21) hnije v base, Simona H. (23) se bojí o život a dělá všechny kroky pro to, aby nikdo nezjistil, co má za sebou!

Zatímco Tereza H, která se pokusila propašovat devět kilogramů heroinu, hnije v pákistánské vazbě a čeká na soud, její kámoška a kolegyně z branže kněžek lásky Simona H se začala bát o život.

Tvrdí to aspoň Simčin bývalý přítel a manažer, vykutálený mládenec David Rajt A tomu musíme věřit, protože člověk, který je schopný „nazpívat“ písničku jako Párty a flámy, prostě od rána do večera musí říkat pravdu a nikdy to není jinak!

Ten se pro eXtra.cz již dříve vytasil se svým zaměstnáním prostituta a navíc tvrdil, že Simona H. také měla pašovat drogy. A že prý rozhodně nebyla jedinou Češkou.

Nyní přidal další pikantnost.

„Simona má strach o život. Bojí se, že Pákistánci zjistí, že v Česku mluvila do novin, a zatknou ji nebo zavraždí. Asi je přesvědčená, že vyšetřovatelé a ti pašeráci čtou všechna česká média. Nedávno si radši nechala vyměnit i pas, aby na letišti nikdo nezjistil, že v tom původním měla vízum do Pákistánu. A stejně jsme spolu před pár týdny raději jeli do Švýcarska autobusem. Letět se bála kvůli možnému zatčení,“ přísahá na čestné pionýrské Rajt.

Ten přišel ještě s další poměrně zábavnou informací. Simona má zametat stopy i tak, že si prý požádala o změnu občanky. „Už to leží na úřadě, za pár týdnů bude mít nový doklad. Bude z ní Simmonne. Doufá, že tak si ji už s tou původní Simonou nikdo nespojí,“ dodal David.

Podle něj má Simona H. ke gangu pašeráků co říct, a to mnohem víc, než si dosud kdokoli dokázal představit…

Související články

Další články