Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ Kámoška Kopřivové ze strip klubu promluvila: Cílem je dostat chlapa do soukromé místnosti, já sama jsem si vydělala na luxusní auto a byt

Hokejová rodina je v šoku. Jaromír Jágr chodí se striptérkou. Zajímalo nás, zda Veronika Kopřivová zůstala jen u svlékání, nebo brala muže i do soukromé místnosti. Do Lipska jsme se tedy vydali, abychom se na vlastní oči přesvědčili o tom, co se tady děje. A narazili jsme na další Češky. Jedna ze striptérek nám popsala, jak to v klubu chodí.

„Veronika Kopřivová v Lipsku dělala striptýz.“

„Veronika Kopřivová si pány brala do soukromé místnosti.“

To jsou dva typy tvrzení, které se kolem Veroniky Kopřivové v posledních dnech vyrojily. Rozhodli jsme se tedy, že pojedeme do Lipska, abychom se přímo na místě činu přesvědčili, jak to v nočním klubu chodí – první část naší reportáže najdete ZDE.

Hampejz se nachází v průmyslové, dosti omšelé části Lipska, je ukrytý mezi firemními sklady, ubytovnami pro dělníky a putykami nízké kvality. Noční klub včetně velkého parkoviště je oplocený, pod neustálým dohledem ochranky, nechybí tradiční červené lucerničky a reklamní poutače na sexklub. Klub samotný vypadá trochu jako Discoland Sylvie v devadesátých letech. Omšelý, červený interiér, zatuchlo, zakouřeno. Člověk hned na první pohled pozná, že tam rozhodně top manažery z Lipska nepotká. Zákazníci jsou většinou muži nižší až střední třídy, vidět jsou tam hlavně mladí dělníci a prošedivělí pánové středního věku.

Na místě jsme měli docela štěstí, protože jsme potkali Češku, která v klubu dělá striptýz.

Tak to je Nikki (redakce zná i skutečné jméno dívky, ale doma neřekla, co tu přesně dělá, tak jí říkejme Nikki). Slečna má sice trochu větší zadeček, ale zase je to milá povídavá dívka, která neměla problémy popsat, jak to v klubu chodí.

„Jedna část podniku je strip bar. Hned vedle je pak klasický bordel. Zákazník může zaplatit vstup do obou sekcí, ale manažeři se snaží, aby pro personál byl prostor striktně oddělen. Striptérka by s klientem neměla mít sex, maximem je tanec na klíně. Holky z Laufhausu se zase nesmí motat na baru a domlouvat si zde sex. Jedny dveře nesou nápis Tabledance, druhé nesou nápis Laufhaus. Holky by se míchat neměly, ale zákazník by měl nejprve utratit za drinky a striptýz a pak přejít do druhé sekce,“ nastínila marketingovou strategii slečna Nikki.

Kolik si striptérka v klubu vydělá? Podle Nikki i dělníci dokáží za holky utratit šílené peníze. Ona sama si už vydělala na luxusní auto. „Kolik mám za měsíc, to neprozradím, ale pět nul tam je,“ usmála se Nikki. V centru Lipska si pronajala byt a do práce jezdí na motorce. Už vydělá tolik, že je pro ni výhodné držet si ve městě bydlení.

„Pracuje tu hodně holek z Česka, pak je tu hodně Polek. Ty starší holky, to jsou vysloužilé Němky, to poznáte,“ popsala místní osazenstvo Nikki.

Vstup do klubu stojí 30 euro, pokud striptérce koupíte drink, tak nejlevnější začínají na 35 euro. Holky buď tančí kolem tyče, nebo tančí pánům na stolech. Když budete mít dost peněz, můžete mít privátní tanec v soukromé místnosti. A to je cílem každé holky, protože tady už odměna začíná být hodně zajímavá. Nám Nikki nabídla soukromý tanec za 50 euro.

Otázkou je, zda soukromý tanec provozovala také Veronika Kopřivová. Tahle část brigády je totiž placená ze všeho nejlépe, protože tanec probíhá na klíně a je pravidlem, že se může sahat.

A co když se soukromý tanec zalíbí tak, že by zákazník chtěl sex? Jsou kluby, kde se průmyslová kamera neřeší a dívka to za tučný bonus prostě riskne. Pak jsou ale kluby vyšší úrovně, kde si to žádná striptérka nelajsne, protože by ji vedení okamžitě vyhodilo. Nikki nám říkala, že v Lipsku se to hodně hlídá. Co se ale skutečně děje v soukromých místnostech, ví jen dívka a klient…

Související články

Další články