Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kámoška heroinové Katky je dcerou slavných rodičů: Z červeného koberce až na samotné dno!

Petra Cielová je dlouholetá kamarádka heroinové Katky!
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook, eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
Dlouholetá kamarádka nejznámější české narkomanky Katky Bradáčové pochází z prominentní rodiny. Ani to však Petře Cielové původem ze Slovenska nezabránilo, aby naskočila do smrtelně nebezpečného vlaku jménem tvrdé drogy. Šest let na pervitin ani nesáhla, letos se k němu ale vrátila. A spustilo se peklo, s nímž se Petra na rozdíl od Katky snaží bojovat!

Známou narkomanku Katku Bradáčovou z dokumentu Heleny Třeštíkové netřeba představovat. V posledních měsících na sebe ale upozornila její kamarádka Petra Cielová. Znají se prý patnáct let a jejich vztah utužilo mimo jiné to, že Petra dovolila Katce, aby k ní domů chodila vařit pervitin!

Hezká blondýnka Petra pochází z prominentní rodiny, ani slavní rodiče ji však před drogami neuchránili. Scenáristická dvojice, maminka Hana Cielová a táta Štefan Uhrik, byla dlouho z Petřina neutěšeného života na dně. Když před šesti lety po řadě potíží, kdy třeba obvinila bratislavského policistu ze znásilnění, s pervitinem sekla a začala se živit jako překladatelka, byla to pro rodiče snad nejradostnější zpráva vůbec.

Skoncovat s drogami je pro narkomana nesmírně obtížné, návrat bývá ale velmi snadný. A Petra do toho letos znovu spadla, několikrát se sešla s Katkou a z jejích zoufalých výkřiků na sociální síti bylo patrné, že je ohromně nešťastná.

„Davle u Prahy, přijeďte prosím kdokoliv s něčím,“ žadonila. „Chystáte se do hajan, nebo jste taky nadraní nepovolenou rychlostí?“ psala třeba. Studem se museli rodiče Petry propadat!

V polovině srpna nastoupila na odvykačku a podle svých slov ji dotáhla až do konce. „Dala jsem to. Je to šílený, ale ulevilo se mi. Uvidím, co dál,“ napsala Cielová začátkem září na Facebook. Jak se později ukázalo, čtrnáct dní za mřížemi bylo naprosto zbytečných.

Návrat do Prahy pro ni znamenal katastrofu. Podle toho, co zveřejňuje na sociální síti, zase lítá v drogách. „Ještě žiju, ale už je to tak akutní, že táta pro mě jede z Chorvatska a musí to zkonzultovat s mojí cvokařkou,“ nechala se slyšet.

Petra má ještě šanci, aby neskončila jako Katka, která přebývá ve smradlavém kanále. Snad ji nepromarní.

Související články

Další články