KAMION VEZL SMRT! Řidička (†22) naposledy zatočila volantem u Trhové Kamenice
I otrlým hasičům se při pohledu na lidské tělo zaklíněné ve voze dělalo zle. K tragické nehodě došlo v úterý kolem půl čtvrté ráno v obci Trhová Kamenice. Při nehodě zemřela dvaadvacetiletá řidička. Nehodu a její příčiny vyšetřují policisté.
Dvaadvacetiletá řidička osobního vozidla se čelně střetla s kamionem. Po nárazu zemřela na místě. Policisté provedli dechovou zkoušku u řidiče kamionu. Požití alkoholu prokázáno nebylo.
Silnice byla asi čtyři hodiny úplně uzavřena. Přivolaní hasiči se tělo ženy pokoušeli z vozu dostat několik minut, nakonec museli použít hydraulické vyprošťovací zařízení.
Příčiny tragické nehody jsou momentálně předmětem dalšího vyšetřování.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Smrtelná nehoda na D2 před Brnem: Fatální srážku nepřežili tři lidé včetně dítěte

Obrovská tragédie v Rychnově nad Kněžnou. Mladý řidič srazil dvouleté dítě, zraněním podlehlo

Opilý kluk bez řidičáku obrátil auto s lidmi na střechu: Chlapec (13) bojuje o život

Šokující detaily tragické nehody u Vyškova: Za nesmyslnou smrtí dvou dětí stojí jejich otec. Hrozí mu deset let
