Kamila Nývltová (26) je pravděpodobně velmi zoufalá osoba, která po tom, co se v pátek, po teroristických útocích v Paříži obrátila Evropa vzhůru nohama, neváhala ani chvíli. Spojila tuto tragédii s žebráním o hlasy do ankety Český Slavík.

Některým celebritám, kterým sice byl dán do vínku velký talent, ale když se rozdával rozum, tak si zapomněli stoupnout do řady, se na sociálních sítích občas povede mistrovský kousek. Kamila ale předčila všechny a její rádoby sluníčkový status o bojování hudbou regulérně zavání hyenismem.

Jak jinak si vysvětlit její slova: „Od pátku po útoku na Paříž přemýšlím nad tím, že by bylo vlastně hrozně fajn, kdyby lidé na celém světě mezi sebou bojovali pouze hudbou a zpěvem… Dnes je přesně týden, kdy můžete přispět ještě nějakým hlasem k tomu našemu vysněnému ptáčkovi! Není to posunutí výše mě samotné, ale nás všech, protože se všichni společně snažíme posunout čím dál tím výše a společnými silami na tom pracujeme, i když je to občas velmi těžké, ale my se prostě nedámeee! DĚKUJU“

Takže abychom si to shrnuli. 129 mrtvých lidí a desítky zraněných v hlavním městě Francie je ideální situací na to, abyste si vzpomněli, že Kamča potřebuje hlas. Ale to není všechno. On to není jen hlas pro ni. Ale když jí tu vymodlenou smsku pošlete, tak tím nepomůžete JÍ, ale SOBĚ. Naprosto logické, ne?

Řekněme si upřímně, že jestli nás něco posune, tak to rozhodně nebude umístění Kamily ve Slavíkovi.