Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kamila Nývltová v roli bezdomovce: Poskytl jejímu SEXY ZADEČKU střechu nad hlavou tenhle NAMAKANÝ FEŠÁK?

Dostal Kamilu pod střechu tenhle namakanec?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Zpěvačka z Podkrkonoší má sice úspěchy v oblasti muzikálů, ovšem i tak se ocitla v poměrně těžké životní situaci. Musela totiž řešit, kde bude žít. Nakonec jí z problémů pomohli kamarádi.

Život se s ní moc nemazlí. Kamila Nývltová (27) v poslední době moc štěstí v osobním životě nemá. Není to tak dávno, kdy jí horkokrevná Hana Holišová (36) začala chodit s přítelem. Tomáš Smička (28) tak vyměnil led za oheň.

To ale není vše. Kamila totiž dokonce na čas ztratila i střechu nad hlavou. “Koupila byt, který je k nastěhování až za tři týdny. Takže nemá kde bydlet. Nakonec jí nocleh nabídl někdo z kamarádů,” sdělil nám zdroj z blízkého okolí zpěvačky.

No tak snad kamarádi Nývltové pomohou a nebude muset přespávat někde, kde by jí to neslušelo. Třeba se navíc jeden z kamarádů stane později něčím více a Kamila na tom nakonec vydělá.

V poslední době se často objevuje i ve společnosti po boku svého trenéra z posilovny, tak třeba jiskra přeskočila právě tam. Dost možná je právě on tím “tajemným mužem”, u kterého momentálně přebývá a třeba bude přebývat i o něco déle, než bude muset…

Související články

Další články