Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kamila Nývltová: Prozradila svůj recept na velikonočního beránka

Kamila Nývltová.
Zdroj: Se souhlasem Kamily Nývltové
+ Další 2 fotografie
Velikonoce

Velikonoce jsou tu, ne každý má ale už přichystaného velikonočního beránka. Pokud tápete, podle jakého receptu péci, možná vám pomůže ten od zpěvačky Kamily Nývltové, která nyní chystá dokonce svou první kuchařku. Pro eXtra.cz prozradila, na co se mohou lidé v knize těšit. Co nesmí chybět v jejím beránkovi? 

Proslavila se díky svému hlasu, Kamila Nývltová ale během pandemie koronaviru objevila další svou vášeň. Protože nemohla provozovat své povolání, hledala alternativu. Začala tedy péci a nutno říct, že její výtvory jsou bezkonkurenční. Jaké je tajemství jejího velikonočního beránka? Recept je opravdu velmi jednoduchý!

Šlehačkový beránek Kamily Nývltové

Co na něj budete potřebovat? 1 hrnek cukru krupice, 2 hrnky hladké mouky, 4 celá vejce, 2 vanilkové cukry, 1 prášek do pečiva a 300 ml smetany ke šlehání 31 %.

Všechny suroviny smícháme v míse a nalijeme do vymazané a hrubou moukou vysypané formy na beránka. Pečeme zhruba 55 minut na 160 °C. Pokud někdo miluje kokos, Kamila doporučuje jeden hrnek mouky vyměnit právě za kokos. Vychladlého beránka pocukrujeme moučkovým cukrem.

Kamila Nývltová: připravuje vlastní kuchařku

Svou vášeň se Kamila rozhodla zhmotnit a nyní chystá vlastní kuchařku. Kniha vyjde v září a bude obsahovat 31 jednoduchých receptů. "Bude opravdu pro lidi, kteří váhají s pečením a nikdy třeba nepekli. Chci, aby to, co je v té knížce, zvládl opravdu každý a neměl z toho stres," prozradila eXtra.cz Kamila.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy