Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Kamila Nývltová přiznala posměch kvůli mamince: Práce s ní nám narušovala vztah, říká

+ Dalších 6 fotografií

Známá muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová má se svou maminkou krásný vztah, vždy tomu tak ale nebývalo. Dlouhá léta byla totiž Iveta Nývltová nejen v roli matky, ale i v roli manažerky své dcery. Někdejší účastnice talentové soutěže X Factor v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že si občas sáhla na dno. 

Máma i manažerka

Hvězda českých muzikálů Kamila Nývltová se před lety proslavila jako jedna z účastnic talentové show X Factor, nyní se sama proměnila v přísnou porotkyni 14. ročníku dětské pěvecké soutěže Česko zpívá. "Právě probíhá první výběrové kolo soutěže. Přihlásilo se nám asi 200 soutěžících a je to docela náročný," prozradila eXtra.cz Kamila, která na soutěži spolupracuje nejen s lidmi z rodných Krkonoš, ale i se svými rodiči.

Porotci známých talentových soutěží bývají většinou přísní a nekompromisní. "Já nejsem takovej drsnej typ a ostatní taky ne," uvedla Nývltová s úsměvem. "Snažíme se to dělat přátelským způsobem, protože některý ty děti tady jsou mladší, některé jsou starší, ale nechceme jim to nějak zkazit," dodala s tím, že se společně s ostatními členy poroty snaží malé zpěváčky spíše motivovat pozitivním způsobem.

To, že Kamila na projektu spolupracuje společně s maminkou, která je také součástí odborné poroty, není ničím zvláštním. Iveta Nývltová byla totiž mnoho let Kamilinou manažerkou, což pro zpěvačku nebylo prý vždy úplně jednoduché. "Bylo to těžký, protože nám to narušovalo vztah matky a dcery," prozradila Kamila. "Takže když jsem přijela po měsíci domů do Krkonoš, tak jsme neřešily to, jak se mám nebo kam pojedeme na výlet, ale řešily jsme především byznys a práci," vysvětlila s tím, že se prý i mnohokrát pohádaly.

Posmívali se mi

"Prošly jsme si i tím, že mi to bylo kolikrát i nehezky předhazováno, že mě zastupuje maminka a že si bez ní ani neuprdnu, jak se říká. To mě mrzelo, protože za mnou stála nejen v tý pozici mámy, ale i manažerky, tak se pro mě vždycky snažila vyjednat to nejlepší," popsala zpěvačka těžké chvíle rodinné spolupráce.

Podle Kamily si ale během těch let ve společné branži nakonec nastavily hranice. Jejich vztah se napravil až ve chvíli, kdy si zpěvačka našla novou manažerku v podobě své nejlepší kamarádky Natálie. "Dohromady jsme skvělej tým. Mamka občas třeba řekne nějaký názor, ale my už si to s Natálkou jedeme po svém. Takže teď už je to úplně úžasný, ale mnohdy to dřív nebylo úplně jednoduchý," svěřila se Nývltová, kterou trápilo, že kvůli práci přichází o krásný vztah se svou milující maminkou.

Že to mezi nimi občas pěkně jiskří, vnímala samozřejmě i Iveta. "Dohadujeme se jako každá matka s dcerou. Ale u nás je to jen spíš po pracovní stránce. Když děláte dceři manažera, je to prostě řehole. Dovolí si k vám to, co by jinému neřekla. I když vím, že mám na sto procent pravdu a že to, co jí říkám k její práci, je pro její dobro, setkám se většinou s nepochopením. Stojí mě vždy velké úsilí všechny své připomínky obhájit. Někdy si říkám, jestli mám tohle vůbec zapotřebí. A vzápětí si odpovím, že mám. Protože ji miluji, záleží mi na tom, co bude s jejím talentem, který má od pánaboha, a jak s ním bude nakládat, i na tom, aby byla profesně i osobně spokojená," řekla kdysi Kamilina maminka v rozhovoru pro iDnes.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy