Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kamery zachytily obrovské neštěstí: Eskalátory vtáhly ženu před očima jejího synka!

Na neštěstí se musel dívat šestiletý chlapec, kterého na poslední chvíli zachránili zaměstnanci obchodního centra. Jeho třicetiletá matka zemřela.

Bezpečnostní kamery natočily tragédii, která se stala v neděli v obchodním domě Jingzhou Shashi Anliang v Číně. Asi třicetiletá žena vyjížděla se svým šestiletým synem eskalátory. Už z nich slézala, když najednou se pod ní prolomila zem. Synka se ještě podařilo zachránit, jeho matku už bohužel ne a propadla se do mechanismu pohyblivých schodů. Její tělo bylo prý nalezeno až po třech hodinách hledání, a to v otřesném stavu.

Jak uvádí některá zahraniční média, pracovnice obchodního domu, které stojí nahoře u eskalátoru, zde stály právě proto, aby upozorňovaly zákazníky na jejich havarijní stav.

Nehody na eskalátorech nejsou nijak ojedinělé. Podle DailyMirror zemřel na začátku roku na takovýchto schodech šestiletý chlapec z Malajsie, který se kvůli nim zřítil pět pater. Minulý rok na eskalátorech zemřela žena v Montrealu, které se do mechanismu zachytil kus oblečení a ženu uškrtil.

Související články

Další články