Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kameňák je PROPADÁK! Větší blbost jsme neviděli, zuří diváci

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
nový seriál
Už ve chvíli, kdy televize Nova oznámila, že páteční večery obsadí v hlavním vysílacím čase seriál Kameňák, diváci mu moc šancí nedávali. Jak se zdá, jejich očekávání se naplnila, hned po první epizodě totiž dali seriálu inspirovanému stejnojmennými snímky co proto.

Diváci, kteří shlédli všechny snímky Kameňák, se shodli na tom, že byly zábavné maximálně do třetího dílu. I proto je velmi zarmoutilo, že bude seriál navazovat na děj z posledních filmů a jejich jedinou nadějí bylo, když v obsazení zahlédli jméno Jany Paulové, což jasně značilo návrat Vilmy Novákové. Jejího příchodu se zřejmě ale mnozí nedočkají, už po první epizodě totiž nový komediální seriál pohřbili.

Diváci se v první epizodě dozvěděli, o čem budou pojednávat další díly a seznámili se jak s novými, tak s přeobsazenými postavami. Například Danu Morávkovou v roli učitelky Vlastičky nahradila Veronika Žilková a Pepanova pobočníka Bohouše už nehraje Bohumil Klepl, nýbrž Pavel Kikinčuk. Vypadá to, že si herci s tímto seriálem naběhli, někteří diváci ho totiž sledovat už rozhodně nehodlají.

Na seriálu nenechali lidé u obrazovek nit suchou. „Nuda a nezajímavé,“ komentuje první epizodu divačka. „Fujtajbl,“ píše druhá, které stačilo k popsání jejích pocitů jen jedno slovo. Na další názory naštvaných diváků se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články