Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kamarádky z Kroměřížska se chtěly zabít v křoví: Smrt překazila prudká nevolnost

sebevražda
Dvě ženy z Kroměřížska ve věku čtyřiceti a padesáti pěti let se rozhodly, že společně ukončí své životy. Koupily si tvrdý alkohol, balení léků a šly se zabít. K sebevraždě podle dostupných informací mělo dojít v podhůří Chřibů. Kamarádky měly ale štěstí v neštěstí a jejich plánovanou sebevraždu překazilo zvracení.

Zatím z neznámých důvodů se dvě ženy ve věku čtyřiceti a padesáti pěti let rozhodly, že společně spáchají sebevraždu. Než vyrazily z Kroměříže autobusem do Zdounek, tak si koupily láhev tvrdého alkoholu a dvě balení léků.

„Po cestě se pak schovaly do křoví a každá z nich spolykala větší množství prášků, které zapily alkoholem,“ sdělila Novinkám policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

„Když se starší z žen udělalo nevolno a začala zvracet, mladší zavolala bratrovi a vše mu řekla. Ten ihned zavolal na linku 158,“ řekla mluvčí. K sebevraždě tak nakonec nedošlo a policistům se podařilo zaměřit telefon jedné z žen a určit tak místo, kde by se mohly nacházet.

„Pátrací akce byla úspěšná. Trvala přes hodinu. Obě ženy jsme našli na polní cestě u křoví, byly při vědomí a komunikovaly,“ dodala mluvčí.

Související články

Další články