Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kamarádka z dětství všechno naprášila: Koktu zkazily až prachy a Partyšová!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Josef Kokta (61) byl ještě před deseti lety velký bohém a rozhazoval peníze plnými hrstmi. Ale ještě předtím býval taky úplně jiný. Redakce eXtra.cz nyní hovořila s jeho blízkou kamarádkou na život a na smrt, která seladona potkala ještě v jeho nejlepším období, než se dostal do osidel Gábiny Partyšové (40)!

„Kamarádíme se desítky let, od dětství. Jsme taková parta. Pepa Kokta byl vždy velmi šikovný kluk, dokud tedy nenatrefil na Partyšovou, s kterou se to změnilo,“ tvrdí žena, která na přítele nedá dopustit.

Prý ho jako holkaře, kterým jednu chvíli býval, vůbec nezažila.

„Měl velmi spořádaný život, manželku Alenu a byl to normální, slušný kluk. Změnily ho asi až peníze. Když prodal billboardy na dálnici z Benešova do Prahy, což bylo v době, kdy nejvíc frčely, získal obrovskou sumu. V té době potkal taky tu Partyšovou, “ dává kamarádka najevo, že se doteď s touhle životní etapou hvězdy reality Štiky nesmířila.

Až vedle ní se z Kokty stal tak trošku „bulvárním pasáčkem“ a problematickým pracháčem.

„Naštěstí teď má Ornellu a ta je hodná,“ uzavírá kámoška. Je pravda, že nyní, když je Josef na mizině a setrvává v manželství s mladičkou Ornellou Koktovou (25), jež ho podle všeho fakt opravdu upřímně miluje, zase působí jako normální, hodný chlap. Zkrátka takový, jakého ho měli přátelé od dětství nejradši.

Související články

Další články