Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kamarádka Lucie Šafářové pro eXtra: O jejím těhotenství a proč není s Plekancem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
pravda venku
Nový pár českého sportovního showbyznysu Tomáš Plekanec (35) a Lucie Šafářová (31) přitahuje pozornost jako málokterý. Někteří lidé ale začali mít pocit, že tenistka hokejistu odkopla, když s ním teď netráví vůbec žádný čas. Jak to je ve skutečnosti a co je pravdy na zvěstech o těhotenství sportovkyně?

Nebyla na oslavě tisícího zápasu Tomáše v NHL a furt někde courá po světě, takže s Plekym asi už není! Tak uvažuje pár lidí z těch, kteří dvojici bedlivě sledují.

Redakce eXtra.cz se proto spojila s blízkou kamarádkou Lucie Šafářové, která se možnosti, že by její přítelkyně dala košem Plekymu, hlasitě vysmála.

„Jsou spolu a mají pohodu. Tomáš Plekanec si prý po všem, co zažil, na ní nejvíc cení toho, že je nekonfliktní. A to samé má na něm ráda i ona. A že teď nejsou momentálně spolu? Jela na dlouho plánovanou holčičí dovolenou. Tomáš by taky jel, ale je zraněný a musí být k dispozici doktorům z klubu,“ tvrdí věrná duše tenistky, která říká, že Šafářová se oslavy NHL zúčastnila, jen si jí nikdo nevšiml. Však to taky nebyla ona, kdo měl být ten večer za hvězdu.

Nedalo se nezeptat ani na to, nad čím se spekuluje už delší dobu. Pořídí si partneři dítě? „Věk na to má, ale oba i díky svým profesím nejsou žádné rychloplašky, co do toho musí zabušit hned na začátku vztahu. Lucka fakt dítě nečeká. A co bude dál, to se uvidí,“ krčí rameny kámoška.

Tak snad jim to vydrží a časem spolu fakt založí rodinu!

Související články

Další články