Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kamarádka Krampolové nekompromisně: Hanka stojí nad propastí, stačí krůček a...

Zdroj: Pity kosmetika
+ Dalších 9 fotografií
DEVASTACE
Ještě předtím, než se ukázalo, že manželka Jiřího Krampola (80) zase skončila na jednotce intenzivní péče, tentokrát kvůli nechutenství, redaktor eXtra.cz hovořil s blízkou kamarádkou Hanky (57), která do detailů zná její potíže. „S ní nic nehne. Nebude jíst, nikdo ji nedonutí. Bojím se, že psychiku má nenávratně zlikvidovanou,“ prozradila nám.

Někteří se divili, že Jiří Krampol svou manželku bral k moři, když po sérii kolapsů doma v Čechách musel vědět, že její stav není ideální a i daleko za hranicemi se může zhoršit. Jenže oblíbený herec doufal, že sluníčko a moře udělají své a s Hanou Krampolovou se stane zázrak. Prostě věřil, že se mu žena zmátoří.

Avšak i v Tunisu na soustředění Muže roku, kde byla po kolapsu také hospitalizována, se ukázalo, že situace je vážnější, než jak ji Krampol popisoval.

Diagnóza

„Hanku znám dlouho. Změnila se. Už ji skoro nic nezajímá. Její psychika je v čudu, myslím, že nenávratně. Jirka ji sice stále omlouvá tím, že přišla o maminku a měla několik úrazů, ale všichni víme, že s nimi hodně souvisel alkohol. Ten a prášky ji změnily. I kdyby teď už vůbec nepila, musí být dlouhodobě hospitalizovaná. Jirka to ví, ale je na manželku měkký. Jenže ve finále to ubližuje i jemu,“ tvrdí kamarádka obou.

Je pravda, že i sám Jiří Krampol nám před nedávnem potvrdil, že dlouhá psychiatrická léčba je nezbytná.

Narušená osobnost

„Pojďme si to říct na rovinu: kvůli práškům, které ve velkém polykala před čtyřmi lety, má narušenou osobnost. Zničená ještě sice úplně není, ale doktor mi povídal, že tam nějaký ten škvarek už zůstane. Tentokrát každopádně ta léčba musí proběhnout kompletně. Jinak se to nedá. Kdyby šla teď domů, za čtrnáct dní se tam vrátí ve stejně zuboženém stavu, v jakém byla, když ji měli na příjmu,“ prognózoval herec. A nemýlil se.

Ale místo nástupu na léčbu psychiky Hanka Krampolová běhala po zkrášlovacích salónech, ukojovala svou odvěkou touhu po mediální slávě a nakonec i dovolenkovala.

Můžeme být rádi, že to zatím neskončilo tragicky, i když poslední hospitalizace je opravdu už velmi varovná. Herec, bavič a moderátor by ale měl tvrdě zakročit, než nastane situace, kdy by už na záchranu mohlo být pozdě.

Související články

Další články