Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kamarádka Jágra je pěkná dračice! Miss Kovandová láká boháče na ODHALENÁ PRSA!

Lucka ví, jak trumfnout i mnohem vnadnější kolegyni Gábinu Frankovou.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Kdo by si nepamatoval aféru s Jaromírem Jágrem (44), který u sebe nechal přespat bývalou vicemiss Lucii Kovandovou (23). Vyprávění o tom, že si povídali jen o hokeji, se smál celý národ. Teď už se ale na zrzavou krásku jaksi zapomíná, tak se chtěla všem boháčům připomenout, a to hodně odvážným výstřihem!

Naivní holka z Moravy si možná myslela, že to s Jardou bude něco víc, jenže ten se zamiloval do holky od tyče, asi na něj byla Lucka moc slušná a stydlivá. Jenže ta ještě neřekla poslední slovo. Sice už si nemyslí, že by se z vesnice přestěhovala na Floridu, ale zkouší k sobě přilákat alespoň tuzemské pracháče.

Ano, je zadaná, a ano, modelka stále tvrdí, že nikoho movitého nepotřebuje, že miluje svého chudého studenta, který jí sám přál lásku s Jágrem. Ale její činy mluví za ni. Ve společnosti se ukazuje v opravdu vyzývavých šatech, ze kterých jí dokonce vykoukl kousek ňadra. Pohled to byl vskutku krásný.

Ale třeba se mýlíme a byla to jen náhoda, že jí z ouftitu vypadávaly poklady, které má na hrudníčku, a teď se za to doma stydí, že se omylem odhalila. Ať je to, jak chce, tak přítomní pánové, kteří na akci byli, si museli užít pohled z první řady. Vy se podívejte aspoň na fotce, jak má vypadat hodně odvážný dekolt, abyste upoutala pozornost.

Související články

Další články