Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kamarádka heroinové pašeračky Terezy promluvila pro eXtra.cz: Chystám velký projekt, Terezku jsem odstřihla ze života

Zdroj: youtube.com, Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Říká si Simonne Cielo a jezdila s Terezou H. do Pákistánu a nebo za klienty na escort do Švýcarska. Dnes je ale všechno jinak. Tereza H. sedí v pákistánské vazbě a čeká na soud. Pašovala ze země totiž heroin. Simonne Cielo má ale jiné starosti. Buduje si kariéru "celebrity" a se svou "manažerkou" ze Švýcarska chystá velký projekt.

Simonne Cielo jsme dost dlouho sháněli na rozhovor. Je pracovně hodně vytížená. Jezdí za klienty, jezdí fotit a také ji velmi mrzí, co o ní říká její bývalý kamarád David Rajt. Ten tvrdí, že i Simona H. jela v pašování. Ona to odmítá. Je to prý totální nesmyl.

„Vadí mi, co o mně David Rajt říká. Já v Pákistánu byla jednou, jak jsem již řekla. Ale rozhodně jsem nic nepašovala,“ uvedla Simona pro eXtra.cz.

Simonu jsme nakonec sehnali a udělali s ní telefonický rozhovor. O Tereze se bavit nechce. Prý byly kamarádky, ale nyní ji už ze života odstřihla. Simonne Cielo souhlasila s rozhovorem, pokud se nebude řešit drogová kauza. Příběh Terezy se jí prý dnes už netýká.

Naopak se nyní snaží budovat kariéru a pozitivní mediální obraz. Simona nám řekla, že dokonce byla vybrána na castingu a bude v září na titulní straně jednoho prestižního pánského magazínu jako vybraná „osobnost“. Byl to prý její sen. Prý bude opravdová playmate. O její cestě za snem a o fotkách pro prestižní pánský časopis by měla dokonce natočit reportáž televize. Mělo by se to pak vysílat v Česku a také v Německu. Nyní se řeší, kdo celou věc bude moderovat a produkovat.

Životní cesty dvou kamarádek se tak radikálně oddělují. Jedna čeká na trest, druhá čeká na výrazný posun v kariéře.

Portál eXtra.cz má o Simoně další zajímavé informace, které můžete očekávat v nejbližších dnech.

Související články

Další články