Odporný případ vraždy se před dvěma týdny stal nedaleko Karlových Varů. Dominik udal Jaromíra na policii kvůli osahávání dcery. Následoval únos Dominika za město, kde jej expartner jeho přítelkyně bestiálně umučil.

Jaromír hodil Dominika do kanalizačního septiku. Ten byl až po okraj plný výkalů i odpadní vody. Dominik se desítky minut ve výkalech topil a potom zemřel. Aby se vrah přesvědčil, že Dominik opravdu smrti neunikne, na jímku položil desku. Zbavil se tak svědka i muže, který chtěl zbytek života prožít s jeho expřítelkyní.

Na jejím Facebooku se to hemží drsnými i dojemnými vzkazy. „Upřímnou soustrast celé rodině. Ten zmetek, co to udělal, si nezaslouží nic jiného než smrt. Škoda, že ty k***tí hlavy, co sedí ve vládě, zrušily trest smrti. Takto se zmetkovi skoro nic nestane. Je to hnus, co se tu děje,“ rozvášnila se Marika.

„Nechal bych ho trpět. Dlouhou, krutou a velmi bolestivou smrt!“ přitakal Michal. O něco smířlivější vzkaz měla Radka: „Domča by nechtěl, abychom plakali. Víte, jak by nám to řekl.“

Bezcitnému vrahovi Jaromírovi, který je nyní ve vazbě, hrozí patnáct až dvacet let za mřížemi. Vyfasovat může i výjimečný trest.