Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kamarádi podezřelého z přepadení Jany (†58): ZAPLETL SE DO DROG, ale byl hodný!

Zdroj: eXtra.cz/Facebook
+ Dalších 27 fotografií
Svědectví
Měl být komplicem vraha pumpařky Jany Š. (†58). Pro Ivana H. (26) si v úterý přišla policie, stejně jako pro staršího Davida Š. (32), jenž měl stisknout vražednou spoušť. Podle kamarádky nic nenasvědčovalo, že by se mohl podezřelý Ivan dostat do křížku se zákonem. Vždy se prý choval hezky, ale zapletl se do drog!

Pracoval a k lidem se choval hezky. Tak popisuje Ivana H. (26), který je podezřelý z přepadení benzínky v Nelahozevsi, kamarádka. Loupit měl s druhým podezřelým Davidem Š. (32), o němž si policie myslí, že na čerpací stanici začátkem prosince střílel. Pumpařka Jana Š. (†58), která byla matkou i babičkou, nepřežila.

"Jako malý byl hodný. A z mého pohledu i později. Ale na základní škole měl v oblibě záškoláctví a byl drzý na učitelky. S tím, že měl Ivan problémy se zákonem, nic nevím. Jako kamaráda jsme ho měli rádi," řekla serveru TN.cz známá podezřelého.

Jednoho kostlivce ve skříni ale Ivan H. přece jenom měl. Byly jím drogy, do nichž se zapletl. "Marihuana, později jistě i něco tvrdého. Nevím ale, co konkrétně," dodala pro web žena. Podivovala se ale nad způsobem, jakým Ivan H. podle kamerových záznamů z benzínky odešel. "Takovou chůzi nikdy neměl," řekla TN.cz přesvědčeně.

Policie Ivana H. obvinila z loupeže, může jít sedět na 2 až 10 let. Davidu Š., jenž měl na nebohou pumpařku střílet, hrozí 15 až 25 let za katrem, není vyloučen ani výjimečný trest.

Související články

Další články