Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kamarádi Nikol, která se oběsila na sluchátkách: Bála se svého kluka, psala, že ji zmlátil

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
domácí násilí?
Mladinká Nikol (†23) se na konci srpna rozhodla, že si dobrovolně vezme života a oběsila se na sluchátkách. Zatímco její přítel Jan zdrceně popisuje chvíle, kdy se snažil své dívce co nejrychleji pomoct, tak přátelé Nikol mají jiný názor. Těsně před sebevraždou se měla pohádat se svým klukem Janem a někteří dokonce tvrdí, že jim Nikol psala, že ji Jan mlátí a bojí se ho.

Mladá maminka Nikol na konci srpna spáchala sebevraždu. Blízká rodina a její přátelé se zatím marně snaží vyrovnat se skutečností, že je jejich milovaná Nikol mrtvá. Zdrcený přítel Jan popsal TN.cz nejhorší chvíle svého života, kdy se Nikol snažil marně zachránit.

Byl to právě Jan, který našel svoji přítelkyni udušenou. „Byla na posteli zády ke dveřím. Oběsila se vsedě, na sluchátkách od počítače. Když jsem vešel do pokoje, tak jsem netušil, že už nežije,“ popisoval hrozné chvilky Jan.

Zatím se policii jeví jako pravděpodobná varianta, že dívka zemřela bez cizího zavinění. Bližší informace však přinese až následná pitva. „Začal jsem na Nikču mluvit. Pak jsem přišel blíž a najednou jsem uviděl sluchátka okolo jejího krku a zjistil jsem, že je celá modrá. Zavolal jsem na jejího bratra, ať zavolá záchranku, a snažil jsem se ji oživit. Jenže jsem necítil pulz. Skočil jsem z okna ven a snažil se co nejrychleji sehnat pomoc,“ řekl Jan.

„Záchranáři mi řekli, že už nežije a nemůžou nic dělat. V tu chvíli se mi zhroutil svět. Náš vztah nebyl perfektní, ale fakt jsem ji miloval. Chtěl jsem, abychom byli spolu,“ dodal zdrceně. Jenomže kamarádi Nikol jsou přesvědčeni o něčem jiném.

„Mám i zprávy, kde mi napsala, že ji zmlátil a že se ho bojí,“ řekl jeden z blízkých kamarádů Nikol. „Chceme na něj podat hromadnou žalobu. Musí zaplatit za to, že ji týral,“ je přesvědčený kamarád mrtvé Nikol.

Přítel Nikoly Jan ale taková obvinění odmítá. „Podmínku mám. Dostal jsem se do problémů, když jsem se někoho jednoduše snažil zastat. Ale Nikol jsem neubližoval,“ sdělil.

Související články

Další články