Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kamarádi i kolegové truchlí za DJ Loutku (†51), který se oběsil: Je to pro nás šok!

Kamarádi i kolegové truchlí za DJ Loutku (†51), který se oběsil: Je to pro nás šok!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

V noci na neděli si ve svém pražském bytě vzal život známý DJ Loutka. V 51 letech se ze zatím neznámých příčin oběsil. Sociální sítě zaplavily smutné vzkazy nejenom od fanoušků, s kamarádem a kolegou se loučí i další představitelé taneční scény, jíž byl Michal Maudr legendou.

Přibližně o půlnoci vyjížděli policisté i záchranáři do pražských Záběhlic. Legendu české taneční scény DJ Loutku už ale našli bez známek života. Spáchal sebevraždu oběšením.

Kamarádi i kolegové jsou v šoku a na sociálních sítích se se slavným dýdžejem, který rozjel kariéru počátkem 90. let a byl rezidentem pražského klubu Roxy, dojemně loučí.

„Je to pro mě šok. Pro mě bude ale vždy legenda, dýdžej průkopník, hudebník, který měl opravu velký talent pro výběr tracků, zvláštní cit při mixu. Odpočívej v pokoji,“ vzkázala DJ Lucca

Smutná slova sdílel i Vladimir 518 z PSH „Odpočívej v pokoji kamaráde! R.I.P. DJ Loutka,“ napsal na Instagram.

„Byl jsi mi dlouhá léta bráchou, kterýho jsem nikdy neměl, nemám slov, snad už jsi našel svůj klid, ať Tě hudba provází věčně, R.I.P.,“ rozloučil se s Loutkou DJ Carlos Squint.

„R.I.P., drahý příteli. Nikdy nezapomenu na skvělé časy, které jsme zažili společně v Praze a Amsterdamu,“ napsal DJ Dimitri Kneppers.

Smrt DJ Loutky zasáhla i jeho kolegu Michaela Buriana „Nemůžu tomu pořád ještě uvěřit. Je to moc smutná zpráva,“ nechal se slyšet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy