Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kamarádi donutili Australana sníst ještěrku: Umíral v trýznivých bolestech

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Špatný nápad
Večírek s kamarády se pořádně zvrhl. Táta tří dětí se nechal navést do naprostého nesmyslu a snědl ještěrku. Co se začalo dít o dva dny později, nikdo nečekal. Muži se nafouklo břicho do těchotenských rozměrů a zvracel zelenou žluč.

Australan David Dowell (†34) se stane odstrašujícím příkladem pro všechny, kteří by měli podobně nezodpovědné nápady. Na party se nechal kamarády přesvědčit, aby snědl ještěrku. Domů odešel ještě po svých, za několik hodin začala dlouhá a mučivá smrt.

„Vycházelo to z něho z obou stran, jeho zvratky byly zelené. Přítelkyně mu proto zavolala sanitku,“ svěřila britskému listu The Sun Davidova sestra. Záchranáři ho nejprve chtěli nechat doma s tím, že má obyčejnou střevní chřipku. Nakonec ho převezli do nemocnice, kde mu diagnostikovali salmonelu.

Tu doprovází zvracení, průjem, horečky a křeče. Nikdo nevěděl, že snědl ještěrku. Sám si to zřejmě nepamatoval. Až když se začal jeho stav zhoršovat, jeden z jeho kamarádů to řekl Davidově partnerce. V ten okamžik už zvracel zelenou žluč, měl černou moč a žaludek se mu nafoukl do těhotenských rozměrů.

Nakonec se Davidovi naplnily plíce tekutinou, která stékala do žaludku. Už mu nebylo pomoci a po deseti dnech utrpení vydechl naposledy. Kromě přítelkyně po něm zůstaly i tři děti.

Související články

Další články