Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kamarádi do deště včera a dnes: Jak se změnily idoly dívčích srdcí Vaculík a Tofi?

Od dob natáčení filmu Jaroslava Soukupa uběhly již tři desítky let.
+ Další 4 fotografie
Může se to zdát neuvěřitelné, ale právě letos je tomu 30 let od doby, kdy byl do československých kin uveden film Kamarádi do deště. Snímek režiséra Jaroslava Soukupa katapultoval dvojici mladých herců mezi elitu českého showbyznysu, kde se držely několik následujících let. Co dělají Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi dnes?

Jeden z nejvýraznějších filmů konce osmdesátých let, komedie Kamarád do deště, ani tři desítky let od své premiéry neztrácí nic na popularitě, o čemž svědčí množství repríz, s nimiž všechny televizní stanice každoročně přicházejí. Jak hlavní protagonisté vypadají dnes? A co dělali posledních třicet let?

Sagvan Tofi se dlouho hledal. Myslel si, že podnikáním vydělá mnohem víc než hraním a zpíváním. Obchodoval se sklem, dokonce se v jednom rozhovoru svěřil, že se chvíli snažil o těžbu zlata v Africe. Všechny jeho aktivity ale nakonec skončily neúspěchem. Až celkem nedávno se našel v muzikálu Děti ráje. Od jeho veleúspěšného uvedení a nespočtu repríz už stihl představit i další hudební show Čas růží, složenou z písní Karla Gotta (79).

Sagvan je známý svým bujarým stylem života. Večírek střídá večírek, luxusní auta, vždy stylové oblečení a mladistvý vzhled. Rád a často plní stránky bulvárních časopisů. Jako kdyby se u něj zastavil čas před třiceti lety.

To Lukáš Vaculík je o poznání tajemnější a méně výrazný. Herec je znám úzkostlivým střežením svého soukromí. Loni se například přišlo na to, že už je tři roky rozvedený. Také on si na svůj návrat na vrchol musel počkat. Hrál intenzivně v divadle, často daboval. Úspěchu na televizních obrazovkách se ale po dlouhé době dočkal až díky kriminálce Temný Kraj, v níž exceloval jako odborník na sériové vraždy Petr Kraj.

Vaculík a Tofi se po letech potkali při představení Děti ráje, v němž hrají společně. V bezprostředním srovnání je ještě víc vidět, kdo se snaží bojovat se stářím stůj co stůj a kdo naopak nechává stárnutí volný průběh, a nenechá se rozhodit něčím, jako jsou šedivějící vlasy a vrásky.

Mohlo by vás zajímat

Další články