Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kamarád z dětství nabídl dívce, že ji z oslavy odvede domů. Místo toho ji znásilnil a zavraždil

Kamarád z dětství nabídl dívce, že ji z oslavy odvede domů. Místo toho ji znásilnil a zavraždil
Zdroj: profimedia.cz
Znásilnění
Tragicky skončila oslava dvacátých narozenin Britky Keeley Bunker. Z mejdanu ji měl večer 19. září 2019 doprovodit z Birminghamu domů do Tamworthu její kamarád z dětství Wesley Streete (20). Ten ji ale po cestě znásilnil a chladnokrevně zavraždil. Poté se hájil tím, že ji zabil omylem při sexu. Ve středu byl Streete uznán viným z vraždy.

Keeley Bunker si užívala oslavu dvacátých narozenin v Brightonu. Na mejdan v klubu Snobs pozvala i svého kamaráda z dětství Wesleyho Streetea, se kterým si zatančila. Ten ji následně nabídl, že ji doprovodí domů do nedalekého městečka Tamworth, aby se jí nic nestalo. Keeley Streetovi plně věřila, což řekla i svým kamarádům.

Dívka ale domů nedorazila a její rodina v obavách o její zdraví zavolala policii. Ta zjistila, že Keeley doprovázel Streete, na jehož dveře strážníci ten den zaklepali. „Cítím se, jako byste vinili mě“, řekl jim Streete, podle kterého šla Keeley kus cesty domů sama. Hned na to policie po dívce vyhlásila pátrání, do kterého se zapojila i rodina.

Následující den se pak naskytl hrůzný pohled jejímu strýci Jasonu Brownovi. Ten našel dívku mrtvou a se staženými kalhotkami. Shodou okolností v místech, kde se měl Streete s Keeley rozloučit. Mladík se tak okamžitě stal hlavním podezřelým.

Policie při ohledání těla určila smrt uškrcením. Předtím ale mělo dojít k pohlavnímu styku, přičemž na těle Keeley se našlo Streeteovo DNA. Ten se při dalším výslechu k vraždě přiznal, prý to ale byla nehoda. Keeley s ním měla mít sex dobrovolně. „Dal jsem jí paže kolem krku a omylem ji zabil,“ řekl vyšetřovatelům Streete, který se za to podle svých slov styděl.

Streete také sdělil vyšetřovatelům, že poté, co zjistil, že dívka nejeví známky života, zpanikařil. Vhodil tedy její tělo do jezírka a zakryl ho větvemi. Na místo se měl podle všeho vrátit ještě několikrát, aby tělo pěčlivě zamaskoval.

Proti Streeteově výpovědi ale svědčily škrábance na krku dívky. Ty si Keeley způsobila sama, když se snažila odtrhnout Streeteovy ruce. Tomu navíc přitížily výpovědi dalších dívek a žen, které podle žalobce Jacoba Hallama uvedly, že je Streete sexuálně napadl. „Dohromady se ukázalo, že obviněný měl dlouhodobě sex s mladými ženami bez jejich souhlasu.“ uvedl žalobce. Ostatní napadené se prý ale bály o útoku mluvit, odvahu jim dodal až hrůzný čin nasilníka.

Vrah se dozví u soudu svůj trest dnes odpoledne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy