Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kamarád od nezvěstné Míši promluvil: Takhle se vyděšená dívenka skrývala před expřítelem své matky!

Expřítel Míšiny matky měl v minulosti obtěžovat děti.
Zdroj: Facebook, reprofoto: TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
Už devět dní se pátrá po ztracené Míše (12) z Ústí nad Labem. Policie to nezvládá a stále prověřuje všechny možné scénáře. Do hledání se zapojili i dobrovolníci a rodiče na severu Čech hlídají své děti na každém kroku. Postupně začínají vycházet na povrch znepokojující informace. Například se objevilo další svědectví o expříteli Míšiny matky, který nebyl bezúhonný.

Podle serveru TN.cz měl mít expřítel matky pohřešované Míši pletky se zákonem. V jeho trestním rejstříku se mělo údajně objevit obtěžování dítěte.

A to, že Míše nebylo ve společnosti Oty S. příjemně, potvrdil i kamarád dívčiny matky na svém FB. „Miška neměla Otu ráda,“ napsal rodinný přítel Jan.

„Co vím od babičky Mišky, byla raději u ní, když přijel Ota. Dal jsem policii papír, na kterém bylo osm bodů, co se týče Oty S., a který jsem sepsal s Evinou matkou na základě toho, co říkala o něm Miška,“ prozradil.

„Jaký mám pocit? Vraždil bych, takový mám pocit…,“ odpověděl Jan na otázku, jak mu je. Více ale neprozradil. Informaci přinesl server Blesk.cz

Podle informací TN.cz navíc Otu nikdo od zmizení Míši neviděl, což je po všech těchto informacích velmi podezřelé. Ostatně většina lidí si myslí, že za zmizením školačky stojí někdo z rodiny či příbuzných.

Na to, kde Míša bydlela, se můžete podívat ZDE.

Na její poslední video pak TADY.

Související články

Další články