František z Hradce Králové je starý známý kamarád Ládi, kterého jste mohli vidět ve Výměně manželek. Po odvysílání reality show se na Láďu strhla velká vlna nevole ze strany veřejnosti. Jednak to bylo kvůli jeho přístupu k práci, který vlastně žádný neměl, a také proto, že jeho chování a vyjadřování byly značně přes čáru.

Po určité době se ozval Láďův kamarád, který nejspíše usoudil, že se musí svého starého známého zastat. Protože podle jeho slov Láďa není rozhodně špatný člověk. No, ale jak se zdá, tak to neměl dělat.

Podle portálu TN.cz kamarád František vychvaloval Láďu do nebes. „Znám ho přes 20 let a není to špatný člověk,“ začíná hodnotit František svého kamaráda, kterého zná ještě z dob, kdy Láďa dělal taxikáře v Hradci Králové.

Jenomže František si měl své pochlebování dobře rozmyslet. Láďa se po této informaci naprosto rozzuřil. „Neznám ho, pomohl jsem více lidem a všichni mě podrazili. Ten život tam jsem nechal za sebou, neznám ho,“ dodává Láďa a nechce se o životě v Hradci Králové vůbec bavit.

Láďovi se ani nelíbilo, že ho jeho údajný kamarád tak vychvaloval. Nechal se slyšet, že na kritiku si zvykl a negativní věci ho nabíjejí.

Účastník Výměny manželek dostal konečně práci a taky auto. Tak doufejme, že se Láďa napraví a bude žít spořádaný život.