Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kamarád do deště Sagvan Tofi slaví 55: Od přítelkyně a matky dcery (9) dostal košem

+ Dalších 22 fotografií
Všechno nejlepší
Legenda osmdesátek Sagvan Tofi (55) dnešní narozeniny určitě oslaví s milovanou životní partnerkou. Ještě o letních prázdninách měl ale doma pořádné dusno. Přítelkyně mu dala košem a Sagvan musel odjet na dovolenou pouze s dcerou Satine (9).

Vždycky hrál samé rošťáky a tuhle nálepku už Sagvanovi (55) nikdo neodpáře. Parťák Lukáše Vaculíka (57) nejenom z Kamaráda do deště dnes slaví už pětapadesátiny!

Nepochybně si užije romantiku se svou milovanou Alenou. Ještě v červenci to ale vypadalo, že Sagvan zůstane na ocet. Natáčel totiž peprnou reklamu, ve které se válel vedle silikonové panny. Životní partnerka mu to dala pořádně sežrat!

„Dopadlo to tak, že jsem byl se svou dcerou sám na dovolené. Holčičce je devět, zjistili jsme, že nám do spolu docela klape. Byli jsme u moře, na lodi, koupali jsme se. Byl jsem taťka na plný úvazek. Zjistil jsem, jak se čistí zuby, jak se dělají vajíčka společně,“ prozradil Tofi webu Super.cz.

Lehká partnerská krize už je naštěstí zažehnána, Sagvan ale s obavami vyhlíží ještě začátek vysílání reklamy. Jaká „msta“ by mohla přijít tentokrát, raději ani nechce domýšlet.

Sagvan Tofi se narodil 7. září 1964 v Praze, po tátovi je poloviční Kurd. Dětství strávil v Iráku, po rozvodu rodičů se ale s maminkou vrátil do Československa. K herectví ho přes svého kamaráda Jiřího Kodeta (†67) přivedl nevlastní otec Miloslav Dočekal.

Všechno nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články