Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kamarád do deště po 34 letech: Takhle dnes vypadají Michal, Tomáš, Magda a další

Kamarád do deště po 34 letech: Takhle dnes vypadají Michal, Tomáš, Magda a další
Zdroj: Filmové studio Barrandov
+ Dalších 7 fotografií
jak šel čas

Dnes již legendární film Kamarád do deště (1988) v hlavní roli s dívčími idoly Sagvanem Tofim a Lukášem Vaculíkem si našel místo v srdci nejednoho diváka. Komedie Jaroslava Soukupa z mladých fešáků udělala ve vteřině velké hvězdy. Od premiéry však uplynulo dlouhých 34 let. Podívejte se, jak herci vypadají dnes.

Příběh vypráví o mladém číšníkovi Michalovi, ztvárněném Sagvanem Tofim, který se dostává do maléru, když je okraden o denní tržbu, kterou měl doručit do banky. Je v podmínce, a tak je mu jasné, že mu nikdo nevěří. S žádostí o pomoc přichází Michal za kamarádem Tomášem, kterého si zahrál Lukáš Vaculík.

Společně si kamarádi půjčí od nebezpečného veksláka Adamce. Zcela náhodou se oběma kamarádům podaří zjistit, že v Michalově přepadení má prsty jeho kolega Kadlec se svým zetěm, garážmistrem Burešem, který šmelí s ukradenými vozy. Vymyslí tak podraz, kterým by vytrestali veksláckého šéfa a oba ničemy Kadlece s Burešem předali i s důkazy do rukou policie.

Zub času

Čas plyne opravdu rychle a ani jedna z hereckých hvězd filmu Kamarád do deště nemládne. Některé z nich jsou slavné dodnes, další se pak rozhodly pro život v ústraní a jiné mezi námi už bohužel nejsou.

Na proměny herců se podívejte do galerie.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy