Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kamarád do deště II po 29 letech: Simona Krainová zraje jako víno

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu: Simona Krainová zraje jako víno
Zdroj: Česká televize, se souhlasem Simony Krainové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie

Simona Krainová patří mezi ty ženy, které snad nestárnou. Půvabné Simoně sice klepe padesátka na dveře, ale nejenom její fanoušci na sociálních sítích si myslí, že je ve své nejlepší životní formě. Matka dvou chlapců - Bruna a Maxe - se proslavila nejen jako modelka, ale i herečka. Její kariéru odstartovala role luxusní společnice ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu od Jaroslava Soukupa.

Krásná dvojnásobná maminka Simona Krainová (48) má na svých sociálních sítích statisíce fanoušků, se kterými pravidelně komunikuje. Navíc nemá nejmenší problém potěšit své věrné hodně odvážnými fotkami.

Kromě láskyplných a obdivných komentářů musí manželka Karla Vágnera mladšího velmi často čelit i hejtům. Modelka si ale na takový typ lidí dávno zvykla a rozhodně si z toho nedělá žádnou hlavu. Právě naopak. Většinou je vtipně a stručně odpálkuje.

Herecká kariéra

Simona se kromě modelingu věnuje i herectví. Její hereckou kariéru odstartovala role luxusní společnice ve filmu Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992). Zahrála si tak po boku fešného Sagvana Tofiho (57) a Lukáše Vaculíka (59).

Režisér filmu Jaroslav Soukup se rozhodl, že z modelingové agentury Czech models vybere osm dívek, ze kterých nakonec roli získala Simona, která byla bezkonkurenčně nejlepší. Ve filmu však neuslyšíte její hlas. Krainová byla předabována Ljubou Krbovou, protože měl režisér problém s jejím ostravským přízvukem.

Dále si Krainová zahrála ve slavné trilogii Byl jednou jeden polda, ve filmech Vybíjená a Dvojníci a v seriálech Rodinná pouta, Dokonalý svět, Kapitán Exner nebo Ordinace v růžové zahradě 2.

Ačkoliv od natočení snímku Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu uběhlo dlouhých 29 let, tak se na Simoně zub času vůbec nepodepsal. Podívejte se do galerie na jejích TOP 15 fotek.Související články

Další články