Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kamarád Bohuše Matuše (46) otevřeně: Lucinka (17) mu zachránila život. A proč je zpěvák tak infantilní?

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: archiv Lucie P.
+ Dalších 10 fotografií
VYSVĚTLENÍ
Zpěvák Bohuš Matuš (46) bude, jak redakce eXtra.cz informovala jako první, poprvé tatínkem, v prosinci mu porodí potomka jeho o 29 let mladší láska. Řada lidí páru i přes vysoký věkový rozdíl fandí, jiní jen nevěřícně kroutí hlavou, především nad výrazivem umělce, když láskyplně, ale nezvykle hovoří o své lásce. Jak dvojici hájí její společný přítel?

Infantilnost

Hvězda Plesu upírů nebo brzy obnoveného muzikálu Kat Mydlář má kvůli svému mimořádnému hlasu spoustu obdivovatelů, pro svá vyjádření o vztahu k o dost mladší partnerce o některé zase naopak přišel. Slova o pomazlení slečny, nazývání jí miminkem a jiné zdrobněliny užívané obvykle u dětí spoustu lidí iritiuje a zvedá jim chlupy na celém těle.

„Bohuš prostě takový je. Někomu to nemusí přijít ideální, ale on tak mluví. Když ho poznáte, zjistíte, že není žádný pedofil, je to hodný kluk, který se umí skvěle starat o svou slečnu, jen zkrátka mluví jinak. Ví o tom, že by si měl dávat pozor, co a jak říká, ale svou přirozenost nijak nepředělá. Hlavní přece je, jaký je ve skutečnosti, ne jak mluví. A on je fakt obětavý a laskavý,“ popisuje problém s jistou infantilností Bohuše Matuše jeho blízký kamarád.

Obdiv

A pokračuje.

„Vůbec nechápu, proč mu někdo vyčítá, že má o tolik mladší partnerku. Už přece dokázal, že mu nešlo o mladé masíčko. Jsou spolu už přes dva roky a skvěle jim to klape. Kdybyste je zažili tak jako já v soukromí, jak spolu fungují, jak se doplňují a mají se opravdu rádi, tak pochopíte, že to opravdu není vztah nakrátko,“ dušuje se zdroj.

„Bohuš jako spousta chlapů potřebuje partnerku, která ho bude obdivovat a mít bezmezně ráda, což Lucinka do puntíku splňuje. Nic nehrotí, vytváří mu na svůj věk perfektní zázemí a on jí to oplácí. Z těhotenství je šťastný, jako nikdy nebyl, dokonce mu to podle mě začalo o něco líp zpívat,“ přidává přítel zpěváka.

Záchrana kariéry

Zároveň naznačuje, že Lucinka je pro Matuše spásou. Býval průšvihářem, což je díky ní minulost.

„Měl ve svém životě období, kdy mrhal svým talentem. Ale teď je díky Lucince jako proměněný. Nebýt jí, bůhví, jak by na tom byl s kariérou. Možná mu zachránila i život, kdo ví. Je spousta kamarádů z mokré čtvrti, kteří by ho mohli nešťastně nasměrovat do životní situace, v níž by zpěvák jeho formátu asi neměl být. Ale kvůli Lucince má důvod vracet se domů, což předtím neměl, nikde zbytečně nevysedává a neblbne,“ myslí si umělcův přítel.

Nakonec dodal, že jak Bohuše zná, bude perfektní táta, a Lucie, pro kterou je mateřství a vytváření domova milovanému muži splněním životního snu, zase skvělou mámou. Už teď z rodiny díky péči o nejmladší příbuzné nasbírala tolik zkušeností, že prý situaci zvládne levou zadní.

Související články

Další články