Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

KAM ZMIZELO LÉTO? Na Česko se ženou šílené lijáky i bouřky, proprší celý den

Kde je léto?
Zdroj: Profimedia
Kdo už se radoval z letního počasí, ten bude ve čtvrtek trpět. Čeká nás totiž zatažená až oblačná obloha a většinu Česka zasáhnou vydatné deště. Na některých místech se mohou vyskytnout i bouřky. To nejsou dobré zprávy!

Ačkoliv se čtvrteční teploty budou pohybovat mezi 17 až 21 °C, na jižní Moravě dokonce 24 °C, čerstvý severní vítr pocitovou teplotu srazí na nepříjemné 4 °C.

Kromě zdánlivé zimy se připravte i na vydatné deště. Pršet bude téměř na všech místech republiky, Moravu a Slezsko mohou ojediněle zasáhnout i bouřky.

Vlivem počasí se nám dnes nebude příliš dařit, protože velká oblačnost nám zkazí náladu. Dnešek je přesně takový den, kdy se odhodlají k vypití šálku kávy ti, kteří ji nesnášejí. Odborníci však její konzumaci v ponurých dnech jednohlasně doporučují.

A zatímco ve čtvrtek slunce nevyjde, v pátek už se podle meteorologů vrátí příjemné letní počasí a vydržet by mělo i o víkendu. Teploty sice budou o něco nižší než dnes, zato se nemusíte obávat oblačnosti ani deště.

Související články

Další články