Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Kam zmizela zabitá Stela Seifertová z Ordinace? Kamila Kikinčuková se stala podruhé maminkou

Kamila Kikinčuková se stala podruhé maminkou
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
TAJEMSTVÍ

To bylo tehdy vyplakaných potoků slz! Scenáristé televize Nova před pěti lety „zabili“ zdravotní sestřičku Stelu Seifertovou dost zákeřným způsobem: jako těhotná zahynula při autonehodě. Samotné herečce Kamile Kikinčukové (32) se nicméně daří skvěle. Podařilo se jí utajit, že už je dokonce dvojnásobnou maminkou a prý přímo ukázkovou. Prozradila to redakci eXtra.cz. Podívejte se na fotky v článku.

Kamila Kikinčuková: Porodila syna a dceru

Herečka Kamila Kikinčuková nikdy nepatřila k těm, kteří by se o svém soukromí příliš svěřovali veřejnosti. Víme jen, že se před pěti lety vdala za Jiřího Frumerta, její otec Pavel Kikinčuk alias Šimon Plánička ze Slunce, seno, jahody měl tehdy na krajíčku.

To ale byly prakticky poslední zprávy, které se o ní fanoušci mohli z médií dozvědět.

Co se s Kamilou děje nyní? Hraje divadlo (patří k legendární Ypsilonce nebo k divadlu své matky Pluto), ale především se stará o dvě děti. Druhé z nich se narodilo teprve před pár týdny.

Miminko oslaví dva měsíce

„Jsem podruhé šťastnou babičkou. Kamila má kluka Jindříška, který 18. října oslavil třetí rok, a 12. září přivedla na svět dceru Marušku,“ řekla eXtra.cz pyšná matka Kamily Jindřiška Kikimčuková.

„Je jí sice už třicet, ale pořád vypadá velmi mladě, pořád je velmi štíhlá a je to úžasná mamina. Jsem moc ráda, že je tak příkladná matka. Zeťák je moc fajnový kluk, prodává kuchyňské linky, tetuje a je velmi kreativní,“ pochlubila se hrdá babička.

I když tedy Kamilu diváci na televizních obrazovkách nyní nevídají, je moc dobře, že víme, že se jí v soukromí výborně daří. Nezbývá než držet jí palce, ať je spokojená…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy