Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kam zmizela mluvčí Jiřího Drahoše? Tahle kočička může už za pár týdnů nahradit Ovčáčka!

Kam se poděla Drahošova mluvčí?
Zdroj: oficiální zdroj, archiv
+ Dalších 14 fotografií
Začátkem prosince se mluvčí Jiřího Drahoše (68) vytratila z veřejného prostoru. Krásnou Lenku Pastorčákovou (34) nahradili bývalá redaktorka České televize Kateřina Procházková a Petr Studenovský. Kam se pohledná zrzka, která rovněž pracovala na veřejnoprávní stanici, poděla?

Je dost pravděpodobné, že pokud se Jiřímu Drahošovi podaří porazit ve druhém kole prezidentské volby Miloše Zemana (73), bude se moct Pražský hrad pyšnit snad nejkrásnější tiskovou mluvčí všech dob. Lenka Pastorčáková ale začátkem prosince onemocněla a dosud se do akademikova týmu nevrátila.

Loni v květnu Pastorčáková odešla z České televize, aby se mohla stát jedním z nejužších spolupracovníků Jiřího Drahoše. V prosinci bohužel onemocněla a kvůli nachlazení, které jí sedlo i na průdušky, musela zůstat doma.

„Odcházím na nemocenskou, která bude zřejmě trvat až do voleb. To je to nejlepší, co můžu udělat,“ prozradila tehdy serveru Aktuálně.cz. Nepříjemného nachlazení se zřejmě stále nezbavila, protože ji stále zastupují Procházková se Studenovským.

Doufejme, že se Lenka brzy uzdraví a opět se stane Drahošovou pravou rukou. Jestliže bývalý předseda Akademie věd za dva týdny ve volbách uspěje, dost možná nahradí Pastorčáková ve funkci tiskové mluvčí prezidenta Jiřího Ovčáčka. Zatím je to však ve hvězdách.

Související články

Další články