Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kam zmizela Mia Nelson, která se svlékla v Prostřenu: Změnila se k nepoznání

Kam zmizela Mia Nelson, která se svlékla v Prostřenu: Změnila se k nepoznání
Zdroj: Mia Nelson archiv
+ Dalších 24 fotografií
tak šel čas
Před čtyřmi lety se v oblíbeném kulinářském pořadu Prostřeno objevily dvě slečny z Ostravy, které chtěly udělat díru do světa českého šoubyznysu. Ostravačky Mia Nelson a Žaneta Šťastná pořad rozhodně okořenily a nic podobného se v Prostřenu od té doby nestalo. Na každém z večerů se rády posilnily vínem a obnažování začalo být takovou menší tradicí, ze které se ostatním soutěžícím protáčely panenky. Černovláska Mia se zanedlouho poté stáhla a až nedávno se objevila na sociálních sítích. Lidé se ale pozastavují nad jejím vzhledem...

Mia Nelson a Žaneta Šťastná se objevily v Prostřenu v roce 2016 a celý týden se nesmazatelně zapsal do historie tohoto kulinářského pořadu plného bizarností a trochy vaření. Dívky pojaly show po svém a prakticky každý večer bylo o zábavu postaráno.

Potetovaná černovlasá Mia a milovnice výrazných barev Žaneta se během večerů rády posilnily vínem a jednou to došlo dokonce tak daleko, že Žaneta ukázala ňadra. Ostatní soutěžící se každou večeři div nekřižovali a tajně doufali, že ta estráda brzy skončí.

Zatímco klidnější část osazenstva Prostřena se v myšlenkách marně ptala, proč jim to lidé z Primy udělali, Mia s Žanetou si myslely, že předvádí neskonale vtipnou show. Když přišel na řadu Žanetin večer, mladá Ostravačka nepřevedla sice nic objevného, ale alespoň se snažila.

Kdežto její kamarádka Mia naprosto pohořela, protože se předchozí večer stejně jako ty ostatní připila a další den jí bylo tak blbě, že si hosté museli prakticky uvařit sami. Po skončení Prostřena o sobě daly holky ještě párkrát vědět, pak se rozhádaly a následně se po nich slehla zem.

Kráska Mia čelí spoustě dotazů ohledně podivného vzhledu

Mia Nelson o sobě dlouho nedala vědět. Před nějakou dobou ovšem začala být opět aktivní na sociálních sítích a dělit se s lidmi o své soukromí. Poté, co se obě dívky rozhádaly, prchla Mia do Německa a chlubila se lidem novým životem.

Nyní dává přednost spíše teplejším krajinám a je stále vidět, že si užívá svobodný a bezstarostný život. Lidi ovšem začal zarážet její vzhled. Mia Nelson rapidně zhubla a její půvabné křivky jsou dávno ty tam.

Z některých fotek nelze poznat, zda je to špatně udělaný photoshop nebo se Mii změnily rysy v obličeji. "Ty vole, tak to je silné kafe. A tak pěkná holka jsi kdysi byla," píše jeden z komentujících.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy