Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kam zmizel Pavel Zedníček po tragické nehodě synovce (†27)? Nemůže se vrátit do Česka!

Pavel Zedníček by chtěl zpátky do Česka, ale zatím má smůlu!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Dalších 18 fotografií
Pavel Zedníček (68) prožívá asi nejhorší začátek roku. Tragickou smrtí mu zahynul synovec Jakub (†27) a on se ani nemůže vrátit domů. Herec by chtěl být oporou zejména své sestře Dagmar (58), která synovu smrt psychicky nezvládá. Zatím se ale nezdá, že by byl návrat do Česka na pořadu dne.

Když Česko obletěla zpráva o nešťastné události na dálnici D1, byl už Pavel Zedníček s manželkou Hankou Kousalovou (55) na dovolené na Floridě. Přestože se chtěli okamžitě vrátit, ani po čtyřech dnech se jim to nepodařilo!

Všechny lety zpátky do Evropy jsou totiž v novoročním období beznadějně vyprodány. Zedníčkovým tak nezbývá než čekat a doufat, že se nějaká letenka uvolní. „Sháníme nějaký let, ale je to velice těžké, vše je obsazené,“ popsala Kousalová deníku Aha.

Nemožnost vrátit se do Česka tíží Zedníčka zejména proto, že nemůže být oporou své sestře Dagmar (58). Jakubova maminka je po jeho smrti na dně. Snad se manželé stihnout vrátit alespoň do 11. ledna, kdy v Městském divadle Brno proběhne poslední rozloučení se zesnulým hercem.

Související články

Další články