Victoria (42) a David Bechamovi (41)

Bývalá členka Spice Girls a známá dietářka měla v roce 1999 ohromné štěstí, jelikož se provdala za světově úspěšného fotbalistu Davida Beckhama. Kromě lásky je oba spojovala touha po přepychu, krásných věcech a luxusních domech. Svá sídla mají po celém světě, například v rodné Anglii zakoupili nejdražší venkovské sídlo za 41 milionů dolarů!

Další domy vlastní v Los Angeles, v Madridu, v Malibu, ale také v Dubaji. Zde koupili luxusní 7ložnicový palác, který je postaven na ostrovu ve tvaru palmy – Palm Island. Před několika lety vilu kupovali za 5 milionů dolarů, dnes už by její cena byla o mnoho vyšší. Beckhamovi nejsou rodina troškařů, tak proč by měli v Dubaji vlastnit jen jednu nemovitost, když mají přes 17 miliard korun. O pár let později si pořídili byt v nejvyšší budově světa – v Burj Khalifa za 172 milionů korun!

Chcete vyzkoušet tamní luxus dostupný i pro obyčejné smrtelníky? Nechte se ubytovat v pohádkovém hotelu Atlantis The Palm, který taktéž stojí na uměle vybudovaném ostrovu ve tvaru palmy. Nabízí vlastní dokonalou písečnou pláž, podvodní akvárium, kde si můžete zaplavat s delfíny, ale i jeden z největších akvaparků na světě Aquaventure!

Angelina Jolie (41) a Brad Pitt (52)

Nejkrásnější ženou planety byla Angelina Jolie zvolena nejednou. A tak se není čemu divit, že jejímu kouzlu propadl v roce 2005 během natáčení trháku Pan a paní Smithovi i lamač srdcí Brad Pitt. O 9 let později se konala pohádková svatba ve Francii. Společně mají 6 dětí – 3 adoptované a 3 vlastní.

I přesto, že Brad Pitt hlásí, že děti jsou pro něj největší bohatství, mají s Angelinou obrovské majetky. Společně vlastní zámek Miraval ve Francii, vilu v Los Angeles, dům v New Orleans, dům v Londýně, ale také v Dubaji. Ovšem tam se ale rozšoupli nejvíce a rovnou si pořídili celý ostrov v exkluzivním souostroví The World, které tvoří až 300 ostrůvků.

Toto uměle vybudované souostroví ve tvaru mapy světa se začalo budovat v roce 2003 a náklady na jeho výstavbu přesáhly 14 bilionů dolarů. Na každý z ostrovů se můžete dostat jedině lodí, a tak tato investice představuje dokonalé soukromí na dosah nikdy neusínající metropole.

Abhishek (40) a Aishwarya Rai Bachchanovi (42)

Modelka, vítězka Miss World, herečka a zpěvačka Aishwarya je nádherná žena. Díky své kráse okouzlila nejednoho muže, ale její láskou se stal bollywoodský herec Abhishek Bachchan. V roce 2011 se jim narodila krásná dcerka.

Tak jako každý jiný slavný pár i tento má rád luxus, a právě proto si pořídili přepychovou vilu v Dubaji ve stylu resortu Sanctuary Falls v Jumeirah Golf Estate a bungalov v Emirates Hills. Cena vil v tomto stylu se pohybuje od 105 milionů do 245 milionů korun. Součástí rozlehlé vily je i velký bazén a krásná zahrada.