Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kam vedly Honzovy kroky po skončení MasterChefa? Budete se divit!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
masterchef
Dostal se do poslední trojky a většina lidí ho viděla jako jasného vítěze. Titul MasterChefa mu unikl jen o vlásek. Ve finále se více dařilo Kristíně, a tak porota rozhodla v její prospěch. Honza však neusnul na vavřínech a už se otáčí v olomoucké restauraci Entrée, kam dostal nabídku přímo od porotce Přemka Forejta.

Sympatický Honza, který se narodil s vrozenou vadou - s pouze šesti prsty -, celé Česko přesvědčil, že má nesmírný talent a potenciál. Toho si však nevšimli jen diváci, ale i porota, která Honzu často vychvalovala až do nebes. Nejvíce do oka padl mladému šéfkuchaři a porotci MasterChefa Přemkovi Forejtovi, ten ještě před skončením soutěže Honzovi nabídl místo v olomoucké restauraci Entrée, kde Forejt pracuje jako šéfkuchař.

Momentálně se tedy Honza dále učí a rozvíjí své schopnosti pod vedením jednoho z nejlepších kuchařů v Česku. Student Honza se tak musel odstěhovat do Olomouce a začít tak od nuly. S jeho talentem a nadáním mu všechno jde jistě snáz.

Před nedávnem Honza prozradil, že momentálně přítelkyni nemá, a tak i stěhování pro něho bylo jistě jednodušší. „Mám hodně kamarádek, ale momentálně žádnou přítelkyni nemám. Skončil jsem pětiletý vztah, ale jsme pořád kamarádi. Vzájemně se podporujeme,“ svěřil se Honza.

Budeme mu tedy držet palce, ať se mu v profesním i osobním životě co nejvíce daří.

Související články

Další články