Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kam v Ostravě na nákupy? Myslivcová to má ráda ve Futurum

Zdroj: Miss Princess
+ Další 3 fotografie
Chystáte se do Ostravy a nevíte, kde si ve městě nakoupit tak, abyste měli vše na jednom místě? Pak rozhodně musíte vyrazit do obchodního centra Futurum. Jde o místo, kde si každý přijde na své. Kromě nakupování si můžete užívat i oblíbených relaxačních zón.

Už 20. června se stane Ostrava hlavním městem atletiky. Koná se zde totiž další ročník slavné Zlaté tretry a město bude plné fanoušků sportu. Většina z nich zcela jistě zavítá i do obchodního centra Futurum Ostrava. Není se čemu divit, už od roku 2000 si zde drží svůj standard v podobě pohodlného a efektivního nakupování s bezplatným parkováním a výbornou dopravní obslužností. Najdete tu více než 100 obchodů, hypermarket Tesco, multikino CineStar i novou moderní jídelní zónu a saunový svět. Navíc od jara do podzimu obchodní centrum pořádá oblíbené Farmářské trhy.

Samozřejmě ne každý chce dopodrobna zkoumat veškerý sortiment, který obchody ve Futuru nabízejí. Hlavně pánové pak jistě ocení šest druhů saun a relaxační zóny, kde každý uvítá možnost nechat odpočinou nejen tělo, ale i duši. A kdybyste do obchoďáku zaskočili 25. června v 16. hodin, můžete být u dalšího castingu letošního ročníku Miss Princess. Bude u toho i sexy držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube, nejznámější blondýna Česka Dominika Myslivcová (24). A jistě se vám ráda podepíše.

Související články

Další články