Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kam ten svět spěje: V Anglii si už nesmíte udělat srandu ani z účesu Kim Čonga! Důvod?

Máte problém s účesem? Navštivte M&M.
Zdroj: profimedia.cz

Říká se, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. O tom už něco ví jisté kadeřnictvíLondýně, které vystavilo plakát s Kim Čong-unem a jeho vtipným účesem do výlohy. Konalo tak z důvodu přilákání nových zákazníků.

To se samozřejmě nelíbilo soudruhům ze severokorejské ambasády, kteří se hned u kadeřnictví vyrojili a prudili majitele, aby prý „neuctivý plakát“ sundal. Nejprve majitel souhlasil a plakát sundal, ale brzy poté ho zase vyvěsil. Jeho zákazníci si totiž stěžovali na porušení demokracie a žádali ho, aby upoutávku znovu vystavil. Druhý den ho opět navštívili korejští muži z ambasády, aby na něj zavolali policii, která ovšem neshledala žádný trestný čin či přestupek.

Není divu, že jsou soudruzi z KLDR na účes svého vůdce přecitlivělí. Nedávno Kim Čong-un zakázal nosit mužům jakýkoliv jiný druh sestřihu, než který nosí on sám.

Zatímco Anglie se nad touto událostí baví, tak Severní Korea vůbec nechce aférku komentovat. Nejspíš už chystají jaderný útok.

Související články

Další články