Jako správná modelka ráda předváděla dokonalé tělo, na které ulovila i bohatého fotbalistu Radoslava Kováče (36). Toto spojení je snad už dáno od stvoření světa a vypadá to, že zrovna v případě krásné blondýnky a čutálisty funguje. Klára by podle svých slov neměnila, dokonce jí ani nevadí, že se z ní stala žena v domácnosti.

„Vyhovuje mi to, naplňuje a zatím si to užívám. Až budu sedět doma na gauči a nudit se, tak se pustím do jiné aktivity než jen se starat o rodinný krb,“ prozradila nám usměvavá paní Kováčová, která by pro svou rodinu i dýchala. A nepřála by si po dvou synech ještě holčičku?

„Uvažujeme o třetím dítěti, ale v blízké budoucnosti ne. Pro mě je to čím dál lepší, jsme víc parťáci s klukama. Můžeme provozovat víc aktivit společně – lyžujeme, bruslíme, jezdíme na kole, hrajeme tenis. Jsme s manželem dost akční a podporujeme v tom i naše děti,“ rozplývá se ze své rodinky jako ze škatulky Klára.

A co vlastně synové Radek a David? Půjdou ve šlépějích svého tatínka, fotbalisty, který momentálně hraje za Spartu?

„To je brzy takhle říct. Starší by chtěl a začne, manžel to teď řeší, ale uvidíme, co je nakonec bude bavit. Ale jsou to raubíři, jako ostatní kluci. Umí být milí mezi sebou a za pět minut se pohádat o hračku, takže nějakou aktivitu potřebují,“ dodala se smíchem máma na plný úvazek, která má ale stále dokonalé proporce a klidně by z fleku mohla na módní molo předvádět spodní prádlo.

Bohužel se ale už na to prý necítí a radši zůstane v pozadí a přenechá štafetu mladším. To je vážně škoda. Tak se aspoň podívejme, jak to v minulosti této krásce slušelo.