Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kam se ztratila sexy modelka Klára Medková? Z fotbalové manželky je mamina na plný úvazek, ale dokonalé křivky jí zůstaly!

Klára i po dvou dětech vypadá fantasticky.
+ Další 4 fotografie
Byla ozdobou každého večírku, nepropásla žádný mejdan, kde pařila až do rána. Jenže těmto dnům je konec. Dokonce ani na módní molo se už nechystá, své sexy křivky už jen tak neukáže. Co se vlastně s bývalou vicemiss Klárou Medkovou (32) stalo?

Jako správná modelka ráda předváděla dokonalé tělo, na které ulovila i bohatého fotbalistu Radoslava Kováče (36). Toto spojení je snad už dáno od stvoření světa a vypadá to, že zrovna v případě krásné blondýnky a čutálisty funguje. Klára by podle svých slov neměnila, dokonce jí ani nevadí, že se z ní stala žena v domácnosti.

„Vyhovuje mi to, naplňuje a zatím si to užívám. Až budu sedět doma na gauči a nudit se, tak se pustím do jiné aktivity než jen se starat o rodinný krb,“ prozradila nám usměvavá paní Kováčová, která by pro svou rodinu i dýchala. A nepřála by si po dvou synech ještě holčičku?

„Uvažujeme o třetím dítěti, ale v blízké budoucnosti ne. Pro mě je to čím dál lepší, jsme víc parťáci s klukama. Můžeme provozovat víc aktivit společně – lyžujeme, bruslíme, jezdíme na kole, hrajeme tenis. Jsme s manželem dost akční a podporujeme v tom i naše děti,“ rozplývá se ze své rodinky jako ze škatulky Klára.

A co vlastně synové Radek a David? Půjdou ve šlépějích svého tatínka, fotbalisty, který momentálně hraje za Spartu?

„To je brzy takhle říct. Starší by chtěl a začne, manžel to teď řeší, ale uvidíme, co je nakonec bude bavit. Ale jsou to raubíři, jako ostatní kluci. Umí být milí mezi sebou a za pět minut se pohádat o hračku, takže nějakou aktivitu potřebují,“ dodala se smíchem máma na plný úvazek, která má ale stále dokonalé proporce a klidně by z fleku mohla na módní molo předvádět spodní prádlo.

Bohužel se ale už na to prý necítí a radši zůstane v pozadí a přenechá štafetu mladším. To je vážně škoda. Tak se aspoň podívejme, jak to v minulosti této krásce slušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články