Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kam se poděla královna popu a kdo je tahle ZOMBIE? Tímhle přáním vyděsila Madonna své fanoušky na Instagramu!

+ Další 4 fotografie
Ne, to není důkladná průprava na Halloween ani natáčení Walking dead! To je Madonna a její přání k Valentýnu! Takhle královna popu včera šokovala fanoušky na svém Instagramu! Účel sice světí prostředky, ale asi ne v tomto případě! Většina z nich se totiž dost vyděsila a spíše se obává o zpěvaččino zdraví!

Madonna, sama v posteli, výraz jako z filmu Psycho. Kruhy pod očima, jako by strávila pár dnů ve Studiu 54, a strašidelná hudební verze přání k Valentýnu. Kdyby se na konci změnila v Maleficent, mysleli bychom si, že se jedná o povedený trailer k nějakému novému hororu. Ale to ne, to je jenom zpěvaččin další ústřel. A nezůstal bez odezvy.

Fanoušci ji okamžitě počastovali náležitými komentáři! „OMG, Madonno, co se ti to stalo? Chybí mi ta mladá verze Madonny! A tvůj hlas? Měla bys přestat kouřit!“ „To je opilá, když to zpívá? Tohle se tedy moc nepovedlo!“ psali fanoušci pod její video.

Madonna sice dala světu vědět, že je nemocná, ale tahle tvář vypadá, spíš jako by před chvílí absolvovala gang bang a důkladně to zapila vodkou! Zdá se, že opravdu nic není jako dřív a letošní Valentýn se zapíše do dějin jako ten, kdy Madonna nevědomky zvládla konkurz na roli zombice do Zombielandu!

Související články

Další články