Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Kam se poděla dcera Miloslava Šimka: Hvězda Snídaně s Novou přijala víru v Boha

Ztracená hvězda Snídaně s Novou Hana Šimková: Dcera Miloslava Šimka přijala Boha
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Tv Nova/Instagram Aleše Cibulky
+ Dalších 117 fotografií
Hvězda Novy

V rámci významných kulatin televize Nova, která před nedávnem oslavila třicet let od svého prvního vysílání, zavzpomínal na své začátky i moderátor Aleš Cibulka (46). Ten v devadesátkách moderoval Snídani s Novou s Hanou Šimkovou a pro své fanoušky prostřednictvím Instagramu vyšpiónil, co se s jeho televizní polovičkou stalo. 

Vzkaz pro pamětníky

Před pár dny moderátor Aleš Cibulka sdílel na sociální síti pár fotek z roku 1997, kdy společně s Hanou Šimkovou moderovali Snídani s Novou. "Myslím, že jsme si tehdy sedli pracovně i soukromě, jako žurnalistický profík mě toho hodně naučila," zavzpomínal na Instagramu.

Mnohé diváky zajímalo, co je s Hanou, která je dcerou známého českého humoristy a herce Miloslava Šimka, dnes. Cibulka se proto rozhodl, že svou bývalou moderátorskou polovičku kontaktuje a uspokojí sžíravou zvědavost svých fanoušků.

Rozhovor s Alešem Cibulkou:


Našla svou cestu

Netrvalo to dlouho a Šimková se Alešovi ozvala. "Srdečně pozdravuji všechny, kteří se na mne ptali, a odpovídám, kudy jsem se vydala," napsala moderátorovi usměvavá brunetka. "Před lety jsem prošla konverzí ke křesťanské víře a cítila, že mi práce v televizi nedává smysl. Své tehdejší zaměstnáni v České televizi jsem proto ukončila," vysvětlila bývalá moderátorská hvězda.

Jako vystudovaná novinářka chtěla Hanka využít svých schopností k pomoci druhým. Své dovednosti tedy nabídla neziskovým organizacím. "Nejdřív jsem pracovala v organizaci poskytující paliativní péči a před deseti lety jsem nastoupila do NADĚJE jako vedoucí komunikace. Jsem za tuhle cestu velmi vděčná. Moderuji občas ráda, ale vybírám si podle smyslu dané věci," dodala Hana Šimková a popřála všem, aby našli svou pravou cestu.

Miloslav Šimek zemřel 16. února 2004 na rakovinu. Bylo mu 63 let. S manželkou Magdalenou měl tři dcery – Evu, Magdalenu a právě Hanu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy