Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Kam se poděl pivní pupík? Pohyb Seleně Gomez prospívá, je žhavější než kdy předtím

+ Dalších 22 fotografií
Sexy fotky
Ještě před nedávnem přibírala kvůli silným práškům na nevyléčitelný lupus a najednou se Selena Gomez (27) chlubí plochým bříškem. A nutno dodat, že i zbytek zpěvaččina těla je k nakousnutí. Pivní váček je ten tam, Selena na sobě očividně začala makat!

Drsné životní období plné stresu se na Seleně Gomez (27) podepsalo. Po transplantaci ledviny a kopačkách od Justina Biebera (25) byla zpěvačka samý kruh pod očima, bříško i nohy jí obalily špíčky, zkrátka vůbec nebyla ve formě. Najednou je to naopak!

Selena na sobě musela začít tvrdě makat, jinak se její nejnovější žhavé fotky nedají vysvětlit. A pohyb jí prospívá, takhle skvěle nevypadala už několik měsíců. Pryč je i pivní váček, jenž však mnozí připisovali jizvě po zmíněné transplantaci.

Hubnout se snažila už začátkem roku po propuštění z psychiatrické léčebny, kam se kvůli depresím nechala dobrovolně zavřít. Sice až na druhý pokus během léta, ale povedlo se.

Snad Seleně vydrží nejenom sexy postavička, ale i psychická pohoda a dobrá nálada, aby už nemusela do blázince.

Mohlo by vás zajímat

Další články