Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kam se poděl pivní pupík? Pohyb Seleně Gomez prospívá, je žhavější než kdy předtím

+ Dalších 22 fotografií
Sexy fotky
Ještě před nedávnem přibírala kvůli silným práškům na nevyléčitelný lupus a najednou se Selena Gomez (27) chlubí plochým bříškem. A nutno dodat, že i zbytek zpěvaččina těla je k nakousnutí. Pivní váček je ten tam, Selena na sobě očividně začala makat!

Drsné životní období plné stresu se na Seleně Gomez (27) podepsalo. Po transplantaci ledviny a kopačkách od Justina Biebera (25) byla zpěvačka samý kruh pod očima, bříško i nohy jí obalily špíčky, zkrátka vůbec nebyla ve formě. Najednou je to naopak!

Selena na sobě musela začít tvrdě makat, jinak se její nejnovější žhavé fotky nedají vysvětlit. A pohyb jí prospívá, takhle skvěle nevypadala už několik měsíců. Pryč je i pivní váček, jenž však mnozí připisovali jizvě po zmíněné transplantaci.

Hubnout se snažila už začátkem roku po propuštění z psychiatrické léčebny, kam se kvůli depresím nechala dobrovolně zavřít. Sice až na druhý pokus během léta, ale povedlo se.

Snad Seleně vydrží nejenom sexy postavička, ale i psychická pohoda a dobrá nálada, aby už nemusela do blázince.

Mohlo by vás zajímat

Další články