Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Kam se hrabou Štiky: Tajné přípravy pořadu Primy plného ROBERTKŮ a s ulítlou zpěvačkou!

Zdroj: Olga Hrušková
Jen co jsme se v redakci o tomhle ve finále nezdařeném projektu dozvěděli, propukli jsme nejdřív v neutuchající smích a nakonec i pláč, protože vidět na českých obrazovkách něco tak praštěného, to by překonalo i Moniku Štikovou a její skvadru! Prima totiž donedávna usilovně chystala erotický pořad, který měla uvádět velká hvězda Marie Pojkarová (62).

Autorka nesmrtelného internetového hitu Pejskové se koušou a také nedávného pekelného klipu k songu Méďa Béďa je skutečně naprostou raritou. Jde o paní, která miluje zvířátka a všechny lidičky světa, chce zpívat pro radost a hlasem mocným jako Janis Joplin často pěje songy vlastní výroby.

Působí trošku jako mimoňka, ale je fajn. Právě to, že hodně vybočuje z řady, přimělo Primu, aby autorce nového cédéčka Vzpomínky nabídla vlastní internetový pořad.

„Chtěli jsme něco ujetého. Marie Pojkarová (62) má opravdu specifický smysl pro humor, diváky by bavila. Určitě by se z toho stal virál,“ prozradil nám zdroj ze štábu.

A jednání potvrzuje i sama mocná Marie „Je pravda, že mě oslovili, mělo se to jmenovat Sexíček, a dělali jsme už i kamerové zkoušky. Mělo se to vysílat jednou týdně na Prima Cool, stopáž byla jen pár minut. Jenže po mně chtěli, abych brala do ruky různé robertky, dilda a podobně a popisovala jejich funkci. Kdybych měla jenom mluvit o sexu, tak by mě to asi bavilo, ale tohle už mi připadalo nepatřičné. Všichni z mého okolí mě od toho odrazovali. Ještě mi zkusili navýšit honorář, ale opravdu jsem do toho nemohla jít,“ potvrdila eXtra.cz málem nástupkyně Zuzany Belohorcové a Soni Poloniyové.

Při představě, jak tahle miniaturní blonďatá zpěvačka s mocným poprsím a kvalitními tukovými zásobami v rukou třímá silikonová obšťastňovadla a zpívá něco ve smyslu „Pomůcky mě dráždí“, si rveme vlasy vztekem, že k realizaci pořadu nakonec vůbec nedošlo!

Související články

Další články